Müstika

PÄEVAHOROSKOOP: neljapäev, 10. oktoober 

Astroloog Maria Angel, 9. oktoober 2019, 22:22
Foto: PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Pole mõtet musti stsenaariume välja mõelda ja tuleviku ees hirmu tunda, proovi asja külma kõhuga võtta. Sul ei jää muud üle kui hakkama saada.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Miski siin maailmas pole päris kindel. Ei ole võimalik elada nii, et üldse riskima ei peaks ja seljatagune oleks kogu aeg kindlustatud. Püüa mitte muretseda, elu on ju ometigi seiklus!

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Võib tekkida olukordi, kus tuleb oma tahtmine jõuga läbi suruda. Sinu salavaenlased võivad aktiivsed olla ja sulle kaikaid kodaraisse loopida, seega tuleb sul pidevalt ennast tõestada.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Oled keskendunud tööle ja jätad seltskonnaelu tagaplaanile. Sul on vaja vaikust ja rahu selleks, et mõned ammu plaani võetud asjad lõpule viia.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Töistes tegemistes valitseb oht oma võimeid üle hinnata ja liigse enesekindluse tõttu ülemustega riidu pöörata. Pead leppima sellega, et teised ei ole sinuga sugugi alati nõus.

Neitsi
23. august – 22. september

Praegu õnnestub hästi rahaliste tehingute planeerimine. Suureks plussiks on asja juures see, et sul on olemas inimesed, kes oskavad abiks olla ja asjalikku nõu anda.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Energiat on palju, ent õhus on ka omajagu pinget. Sind tuleb manitseda ettevaatusele terariistade ja masinate kasutamisel ning liikluses. Ohutus ikka ja alati ennekõike!

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Sinu tunded on sügavad ja siirad, tahad ennast partnerile avada ja oled valmis ära kuulama tema saladusi. Vestlused tõsistel teemadel ühendavad teid.

Ambur
22. november – 21. detsember

Tahad tegeleda sellega, mida juba varemalt hästi oskad, uute asjade alustamine ei pruugi kuigi hästi edeneda. Kipud põhjendamatult oma võimetes kahtlema.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Kuigi sind valdab tahtmine rahaasju ümber korraldada ja suuremaid oste teha, on see hetkel riskantne. Lähtud pigem emotsioonidest kui kainest ja kaalutlevast mõistusest.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Sinu kõrvu ulatub infot, mis sind ärevaks teeb. Võid tunda, et jalgealune ei ole enam kindel. Ära mine endast välja – võib-olla lihtsalt tõlgendasid kellegi sõnu valesti.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Selleks, et areneda, tuleb mugavustsoonist väljuda. Kui sa seda teha ei julge, on paigalseis paratamatu. Halvemal juhul toimub aga tagasiminek.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Kaalud! Uus eluaastaring algab harmooniliselt ja rahumeelselt. Sul on kindlad sihid silme ees, küllap oled nende poole liikumist juba mõni aeg tagasi alustanud ning miski ei kohuta sind valitud teelt kõrvale. Ilmselt on tulemas suhtlustihe aeg, mil lood nii mõnegi uue tutvuse. Panusta teiste aitamisse, siis ollakse toeks sullegi.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee