Tele

ÕL VIDEO | Esimese näosaate võitja Eleryn: tegelikult mul polnud plaani saatesse kandideerida (15)

Katharina Toomemets | Video: Tiina Kõrtsini, 13. oktoober 2019 22:25
„Ma tegelikult ei saa mitte midagi aru. Jah, ma olen muidugi õnnelik, äkki ma ei oska seda lihtsalt näidata?“ kommenteerib esimese näosaate Brenda Lee’na võitnud Eleryn Tiit.

Eleryn Tiit on üks kaheksast noorest talendist, kes end saate „Su nägu kõlab varsti tuttavalt“ sel hooajal proovile paneb. Esimese saate Eleryn võitis ja nii saab ta järgmises saates puutumatuse – kui ta kõige vähem punkte peaks saama, siis tema koju ei lähe. „Magama jäin ma päris mitu tundi, sest mul käis igasugu mõtteid peast läbi,“ tunnistab Eleryn, et saatele eelnev öö jäi lühikeseks. „Hommikul tulin kohale hea tundega – saab toredate inimestega aega veeta ja tehakse lahe grimm. Ma lihtsalt pole veel jõudnud süüa,“ tunnistas ta pärast saadet.

"Su nägu kõlab varsti tuttavalt" esimene saadeFoto: Tiina Kõrtsini

Eleryni esimese saate kehastatav oli kuuekümnendate popi-, kantri- ja rokabillitäht Brenda Lee. „Kõige keerulisem oli võib-olla mõelda end tema ajastusse, ta on üliveider tüüp.“ Kui liigutamisnõksud käes ja jalatatsumine ka, läks lihtsaks. „Mingid asjad – näoilmed ja see, et selg oleks sirge – pidi meeles pidama. Ei olnud kõige keerulisem,“ sõnab lauljatar.

Miks Eleryn tegelikult alguses saatesse kandideerida ei kavatsenud, vaata videost. 

Samal teemal

13.11.2019
Näosaate staar Eleryn jagab oma edu nippe: „Petta annab paljude asjadega.“
03.11.2019
ÕL VIDEO | Kolm näosaadet kinni pannud Eleryn ammutab tuge lähedastelt: mind ootas kodus plakat „Kas sa abiellud minuga?“
01.11.2019
Näosaate osaleja Eleryn Tiit ärevushäiretest: panin iseennast uskuma, et mul on ajukasvaja
27.10.2019
ÕL VIDEO | Kolmanda näosaate võitja Eleryn maadles kiire vibraatoga: see on keeruline, pea tahab hakata kaasas käima

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee