Inimesed

Kate Mossi 21aastane õde on lasknud suurendada nii büsti kui huuli 

Toimetas Triin Tael, 8. oktoober 2019, 11:46
Lottie MossFoto: PA Wire/PA Images
Supermodell Kate Mossi 21aastane poolõde Lottie Moss on samuti kenakest karjääri teinud, kuid erinevalt Kate'ist pole tema ilu läbinisti loomulik.

Kate Moss on kunagi rääkinud, et kaalus oma lameda rinna tõttu operatsioonile minekut, kuid mõtles ümber. Tema poolõde Lottie seevastu on lasknud rinnapartiid suurendada. "Olen tulemusega väga rahul," kinnitas 21aastane Calvin Kleini modell.

Daily Maili andmeil vallandusid kuuldused Lottie noa all käimisest kaks aastat tagasi, mil ta oli alles 19aastane. Nooruke modell tabati Londoni moenädalal ilma rinnahoidjata, kuid rindade all paistsid valulise moega armid.

"Enda peale peab raha kulutama ja ennast peab poputama," seletab Lottie nüüd. Tema ema Inger oli kursis, et tütar põeb oma väikeste rindade pärast. "Ema ütles: "Muidugi, mul on kahju, et ma enda rindu suurendamas ei käinud.""

Kuid Lottie on lasknud ka oma huultesse täiteainet süstida. Seda ei julgenud ta perele öeldagi. "Ma natuke kahetsen neid huuli. Tegin seda sellepärast, et võtsin massidest eeskuju. Mul polnud seda tegelikult vaja."

Samal teemal

16. jaanuar 2019, 00:01
Kate Mossi tormiline karjäär algas New Yorgi lennujaamast
21. november 2018, 16:55
Kate Mossi 16aastasest tütrest sai ajakirja kaanetüdruk
8. juuli 2016, 09:58
KAS ON SARNANE? Supermodelli väikeõde patseeris rannarõivais
27. november 2015, 10:55
NAGU KAKS TILKA VETT: Kate Mossi 17aastane õde säras Alexander McQueeni peol

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee