Inimesed

Surmasuus Elton John: „Jumal, palun lase mul veel oma lapsi näha!“ 

Triin Tael, 8. oktoober 2019 00:01
Elton John, David Furnish, Zachary ja Elijah Furnish John.Foto: Instagram/Vida Press

Veel 24 tundi, ja Elton Johni poleks enam meie seas. Briti superstaar pihib ammuoodatud elulooraamatus, kuidas ta oli kaks aastat tagasi suremas, kuid paljastab ka enda ja oma ema aastatepikkuse vaenu tagamaid ning ohtralt vürtsikaid episoode nii enese kui ka teiste staaride elust.

Kevadel õhutas kirgi 72aastase Briti muusiku eluloofilm „Rocketman“, kuid 15. oktoobril avaldab Elton kauaoodatud memuaarid. Raamatu pealkiri on „Me“ ehk „Mina“ ning Briti kõmuleht Daily Mail on laulja loal sellest mõned katkendid avaldanud.

Ilmneb, et multimiljonärist staar oli kaks aastat tagasi surmasuus: Elton käis eesnäärmevähi tõttu Los Angeleses operatsioonil. Ta oli eelistanud keemia- ja kiiritusravile lõikust, et kasvajast ühe korraga lahti saada. Maailmakuulus laulja ei tahtnud kümneid korda haigla vahet käia. Saatuse iroonia: lõikusest sai alguse tervisehädade kadalipp. Operatsioon õnnestus, kuid kümmekond päeva hiljem Las Vegases esinedes – operatsiooni tõttu hiiglasliku mähkmega varustatult – tundis Elton valusid. „Selgus, et mul oli tekkinud haruldane tüsistus.“ Tema lümfisoontest lekkis vedelikku. Arstid dreenisid selle välja, kuid vedelik tuli tagasi ning järgmised kaks ja pool kuud pidi muusik alatasa drenaažil käima. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

04.12.2019
VIDEO | Diiva Elton viskas 2000eurose Gucci koti eralennukist välja
25.10.2019
Eltoni abikaasa David Furnish leinab oma ingellikku ema
16.10.2019
Elton John: „Minust on kirjutatud nii palju elulooraamatuid, mis pole tõesed!“
14.10.2019
Elton John kirjeldab Jacko muutumist: „Vaene mees oli peast ikka puhta segi...“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee