Inimesed

Gere ja Stallone oleksid Diana pärast äärepealt kaklema läinud! (3)

Toimetas Triin Tael, 6. oktoober 2019 12:00
Printsess DianaFoto: John Stillwell
Briti leht Daily Mail avaldas katkendi Elton Johni peatselt ilmuvatest memuaaridest, kus laulja tuleb lagedale pikantse paljastusega - kaks Hollywoodi superstaari oleksid printsess Diana pärast äärepealt karvupidi kokku läinud.

Elton meenutab elulooraamatus "Me" ("Mina") aastatetagust õhtusööki, mis korraldati Londonis Walt Disney stuudio endise juhi Jeffrey Katzenbergi auks. Tema sõnul torkas silma, et printsess Dianal tekkis kohemaid suurepärane klapp Hollywoodi tähe Richard Gere'iga. Viimane oli äsja lahku läinud supermodell Cindy Crawfordist. Printsess Diana elas Briti troonipärijast prints Charlesist samuti lahus.

Samal teemal

Kuid Elton pani tahes-tahtmata tähele, et ruumis tekkis pingeline olukord. "Otsustades pilkude järgi, mis ta neile heitis, paistis, et Diana ja Richard Gere'i õilmitsema löönud sõprus ei meeldinud Sylvester Stallone'ile mitte üks põrm. Mulle tundub, et ta oli ilmunud peole kindla sooviga Dianale külge lüüa, kuid tema õhtused plaanid nurjati."

Ühel hetkel märgatud seltskonnas, et Gere ja Stallone on kadunud. Eltoni nüüdne abikaasa David Furnish tabanud Hollywoodi suurkujud teineteist vihaselt põrnitsemast. "Paistis, et nad kavatsevad Diana-teemalised erimeelsused rusikavõitlusega lahendada."

Furnish suutis tigedad armurivaalid lahutada, kuid pinge jäänud õhku terveks õhtuks. 

Elton Johni memuaarid ilmuvad 15. oktoobril. 

Samal teemal

04.05.2020
Uue dokfilmi teatel üritas printsess Diana neli korda enesetappu
24.04.2020
70aastane Richard Gere sai uue beebi isaks!
11.12.2019
NUKKER LUGU: printsess Diana kuulus Travolta-kleit jäi oksjonil müümata
05.11.2019
70aastase Richard Gere’i naine on jälle sedapsi?