Inimesed

15 AASTAT ABIELU! Ninjatüdruk Maarja Kivi ja bändi mänedžer Renee Meriste avaldavad pika ja õnneliku kooselu saladuse 

Keit Paju, 4. oktoober 2019 06:30
15 AASTAT ABIELU: “Alati kuula rohkem, kui annad korraldusi ja teistelt nõuad. Katsuge vähem teist kritiseerida ja tegeleda endaga ning alati tuleks vabandada, unustada ja edasi minna!” paljastavad Renee ja Maarja pika abielu saladuse.Foto: Erakogu

“Loomulikult uskusime, et jääme niivõrd kauaks kokku. Keegi ei hakka abielluma, et minna lahku näiteks kolme aasta pärast. Ikka abiellutaksegi selleks, et olla koos lõpuni,” räägib Eesti tuntuima tüdrukutebändi Vanilla Ninja lauljanna Maarja Kivi abielust ninjade kunagise mänedžeri Renee Meristega. Paar tähistas 18. septembril 15. pulma-aastapäeva. 

Paari suhe algas tormiliselt – kuna Renee oli Maarja mänedžer ning temast 11 aastat vanem, kahtles Maarja tükk aega, kas Reneega romantilisesse suhtesse astuda on ikka hea mõte. Kui Maarja oli 18aastane, planeeris paar aga esimest last ning neiu ootas juba keskkooli lõpetamise ajal beebit. Nüüd kasvab paari perekonnas kaks last: 2004. aastal sündis nende esimene laps, tütar Dora-Liisa ja 2012. aastal poeg Angus Martin.

Nüüd, aastaid hiljem, ei häiri Maarjat vanusevahe põrmugi. “Renee on jah hirmus vana!” naerab ta. “Lisaks on tal probleeme kuulmisega. Vahel on see valikuline, aga ka see aitab kaasa pikale abielule,” muigab ta. “Pigem on kodus nii, et Renee tundub ikka 11 aastat noorem, või alles teismelise poisina, kes unistab palju ja tahab maailma parandada.”

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

08.09.2020
KUULA | Endine Vanilla Ninja liige avaldas pärast pikka pausi taas muusikat
10.02.2020
TV3 VIDEO | Hollywoodis juuksurina töötav Maarja Meriste-Kivi: väga paljud kannavad parukaid
19.12.2019
FOTOD JA VIDEOD | VANILLA NINJA ON TAGASI! Kuum tüdrukutebänd astus üle pika aja taas lavale: see oli väga-väga lahe!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee