Saund

Metsatöll koges Ameerika tuuril enneolematut: keset kontserti istus 50 inimest maha ja hakkas aerutama 

Terttu Jazepov, 3. oktoober 2019 11:18
Foto: Tõnu Viitas

Kodumaine folk-metal bänd Metsatöll käis taas Põhja-Ameerikas ja Kanadas müristamas ning naasis sealt uute kogemuste ja põlenud nägudega. „Meilt küsiti ka, kas me päikesekreemi ei kasuta, aga ütlesime, et ei, õige Eesti mees niisutab end pärast ikka iseenda pisaratega,“ naerab bändi trummar Tõnis Noevere.

Tänavune tuur kestis 26. augustist 23. septembrini ning lisaks oli nendega kaasas ka Venemaa bänd Arkona. Trummar Noevere ja solist Markus Teeäär ütlevad, et keskmiselt oli kontsertidel kohal 250 inimest. „Kuid olid kindlad kohad nagu New York, Toronto ja Chicago, kus olid suuremad kontserdid. Ka San Franciscos ja Hollywoodis olid võimsamad kontserdid, kus oli üle 500 inimese. Kuid samas oli ka paar väga väikest kontserti,“ lisab Tõnis.

Markusel on eelkõige kahju sellest, et mõned linnad tuurist välja jäid. „Näiteks Minnesota, mis on esimene koht, kus Metsatöll üldse Ameerikas käis. Teame, et seal on meil iga kord kõige paremad kontserdid. Kuid selles mõttes oli jälle äge, et hästi vähe kohti kattus, sest see panebki rohkem pingutama.“

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

27.08.2019
Metsatöll tuuritab taas Ameerikas! Markus Teeäär: kohtasime esimesel kontserdil ka eestlasi
01.07.2019
TAAS AMEERIKASSE: Metsatöllu kutsus seekord tuurile kaasa Venemaa kultusbänd
26.06.2019
ÕL VIDEO | Metsatöll Hard Rock Laagri eel: kiilakat prostituuti kaaviarivaagnaga meie lava taha ei soovi
21.06.2019
VIDEO | Metsatöll üllitas muusikavideo loole „Koduhiite kaitsel“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee