Müstika

PÄEVAHOROSKOOP: neljapäev, 3. oktoober  

Astroloog Maria Angel, 2. oktoober 2019, 22:22
Foto: PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Energiat on palju, pead seda mõistlikult kasutama. Negatiivsete tunnete tekkimine on võimalik, aga ära neid teiste peal välja ela, proovi neist muud moodi üle saada.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Üritad oma kaaslasi motiveerida, aga nad ei taha vedu võtta. Sul on keeruline toime tulla kõigega, mille eest sa vastutad, sest suhted teistega lähevad aina keerulisemaks.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Kui sa oled ülemus, kipuvad alluvad täna kangesti sinu jutule, vastasel korral aga võid saada oma ülemuselt kutse vestlusele ilmuda. Kui oled avatud, õnnestub koostöö hästi.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Tunned end paremini koos inimestega, kellega oled harjunud. Sind võib ärritada, kui nad käituvad kuidagi tavatult või tahavad midagi oma elus muuta.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Sa ei oota kuigi palju, ja just seetõttu võivad ka väikesed üllatused sinu jaoks väga meeldiva iseloomu omandada. Miski loksub täitsa ilma pingutamata paika.

Neitsi
23. august – 22. september

Oled energiline ja reibas, tegutsemislusti täis. Sa ei karda härjal sarvist haarata. Tee valmis ammu planeeritud, aga aina edasi lükatud palju aega ja energiat nõudvad asjad.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Oled mõõdukalt enesekriitiline, suudad oma vigu märgata ja saad mõndagi teha, et enda välimust veelgi kaunimaks muuta. Sisenda endale vajadust järjekindluse järele.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Alateadvuse hoovused kannavad sind. Tänastele emotsioonidele on raske nime anda, need toovad midagi pinnale hinge sügavamatest kihtidest.

Ambur
22. november – 21. detsember

Laiselda ei tohi, mida rohkem ära teha jõuad, seda parem sulle – tingimused töötegemiseks on ideaalilähedased, sina oled ühtaegu energiline ja realistlik.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Üritad inimesi sundida oma tahtmise kohaselt käituma ja kohati see õnnestubki. Aga kas nad teevad seda meelsasti või lihtsalt selleks, et konflikti vältida?

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Aeg annab sulle julgust olulised teemad jutuks võtta. Hommikupoolne aeg sobib tunnete avaldamiseks. Õhtupoolikul võib meeleolu olla muutlik, ajuti tunned end nukrana.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Tekkida võib uusi huvitavaid sidemeid. Su telefon heliseb täna sagedamini kui tavaliselt ja kuigi võib ette tulla ka valeühendusi, saad infot, mis sinu jaoks kasulikuks osutub.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Kaalud! Lähed uuele eluaastaringile vastu rahuliku südame ja selge peaga. Hirmu tuleviku ees ei ole, samas ei põle sa soovist seiklustesse tormata. Sul on kindel teadmine, et kui ise oled valmis muutuma, tulevad su ellu ka vastavad võimalused. Ära keskendu vaid rahale ja ärile, leia aega loominguks ja suhtluseks vastassooga.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee