Inimesed

Marilyn Jurman ahistamisest: ärkasin selle peale, et mingi tüüp ajas mulle kätt püksi (111)

Toimetas Terttu Jazepov, 2. oktoober 2019 14:38
Marilyn JurmanFoto: Daisy Lappard
Marilyn Jurman räägib sotsiaalmeedias avalikult aastatetagusest ahistamisest.

"Kui ma olin 15, siis mu sõbranna kutsus mind endaga koos peole. Seal oli alkoholi ja muud taolist. Poisse ka of course... Aga mul oli enda poiss-sõber sellel ajal olemas pluss ma ei olnud ka eriti vaimustatud alkoholi joomisest, seega läksin magama. Leidsin vaba toa, kus ei olnud kedagi, ja läksin riietega koos teki alla," meenutab Jurman.

Samal teemal

"Ärkasin selle peale, et mingi tüüp ajas mulle kätt püksi. Ma kusjuures ei saanudki kohe aru, mis toimub. Unine ka ja lihtsalt lükkasin ta käe eemale ja proovisin ennast rohkem teki alla kookonisse saada. Mäletan, kuidas veel mõtlesin, et ei taha ebaviisakas olla. Reaalselt, mõtlesin, et ei taha teda solvata. TÄIESTI LÕPP! Aga kui ta juba mingi viies korda sama asja teha üritas, siis tõusin püsti ja kõndisin üksi öösel kell kolm jala koju. See tundus ohutum, kui see, kust ma tulin. Ma ei rääkinud seda kunagi kellelegi.." avaldab ta.

Marilyn rõhutab postituse lõpus, et inimesed ei ole üksi, ning lisab viite platvormile "Ei on ei", mis on mõeldud noortele, kes on kogenud seksuaalset ärakasutamist, kiusamist, vaimset ja füüsilist vägivalda.

Samal teemal

24.11.2019
MARYLIN JURMANI BLOGI | Telefonis olles ei saa kunagi sotsiaalselt elust puhata
03.11.2019
MARILYN JURMANI BLOGI | Vähemuste kiusamise asemel võiks parem oma lapsi kasvatada
13.10.2019
MARILYN JURMANI BLOGI | Seksuaalne vägivald ei ole kunagi ohvri süü
06.10.2019
MARILYN JURMANI BLOGI | Sain kümneid kirju tüdrukutelt, keda oli ära kasutatud ja vägistatud