Inimesed

SUUR REIVIPURAKAS | Slow-rave’i koorekiht jõuab lõpuks ka Tallinnasse! 

Anu Saagim, 1. oktoober 2019, 17:24
Klubis Hall astuvad üles slow-rave’i liikumise algatajadFoto: Klubi Hall
Reedel, 4. oktoobril toimub klubis HALL psühhedeelse elektroonilise muusika pidu Kasaganaan, kus astuvad üles slow-rave’i staarid Sankt-Peterburist ja Argentiinast.  

Slow-rave ehk somatik techno on osa futuristlikust uue laine psühhedeelia liikumisest, mis  esindab laiemapõhjalist posthumanistlikku ellusuhtumist ja avaldub peale muusika ka intallatiivses ja visuaalses esteetikas ning ka näiteks tarkvaraarenduses. Liikumine tõstis pead selle kümnendi algul Venemaal, Sankt-Peterburi maa-alustes klubides. Selle liikumise eestvedajateks on Tsaritsa Logiki ja Vova PCP ehk Perforated Cerebral Party. 

Somatik techno on kehast lähtuv elektrooniline muusika, mille tempo on aeglustatud 90 löögile minutis, mis peaks soodustama transiseisundisse sisenemist. Liikumine on sellest ajast alates võrgus levinud ja võrgutanud pühendunud fänne ja ergutanud produtsente üle maailma. Kõik nad on koondunud ühenduse Somatik Sound System alla. 

Psühhedeelse elektroonilise muusika pidu Kasaganaan HALLisFoto: Klubi Hall

Kord igal aastaajal toimub Sankt-Peterburis  slow-rave’i pidu nimega Somatik fest, kuid slow-rave’i pidusid toimub regulaarselt ka teiste suuremate Euroopa linnades. Eestis toimub slow-rave’i pidu esmakordselt. 

Klubis Hall astuvad üles slow-rave’i liikumise algatajad Tsaritsa Logiki ja Vova PCP ehk Perforated Cerebral Party, slow vibes elektroonikud Primary Substance ja Aedem, dubtehnik Doqta, Berliinis resideeruv argentiina dj Ale Castro ning klubi Hall jõud Artur Lääts ja Polina Domnina. 

Klubi uksed avatakse südaööl ja pidu kestab kuni pidu kestab. 

Samal teemal

4. oktoober 2019, 09:54
EKSKLUSIIVNE INTERVJUU | Anne Loho kurvastab: eksabikaasa viis meie poja Hispaaniasse elama
29. september 2019, 10:52
PIDU! „PUUDUTA MIND“ saab 100! Tule avalikule salvestusele!
26. september 2019, 20:33
PEOGALERII | Adrenaliinisõltlased möllasid Roulette pöörasel peoõhtul
26. september 2019, 20:14
PEOGALERII | Linna lõbusaim pidu Baile-bon Russian Style lõpetas suve eriti seksikate rütmidega

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee