Inimesed

Paljas Porgand viljakusmonitori skandaalist: mina olen vastutav nende seksuaalvahekorra eest? (6)

Andra Nõlvak, 1. oktoober 2019, 15:17
Merilin TaimreFoto: Robin Roots

„Olen ise Daysy monitori kasutanud kolm aastat ning pole veel kordagi rasestunud. Olen toetunud sellele 100% ning õppinud sealjuures ka oma keha tunnetama,“ sõnab blogija Paljas Porgand ehk Merilin Taimre Õhtulehele pärast „Laseris“ olnud lugu, mis väidab, et blogija põhjustab beebibuumi.

Esmaspäeva õhtul eetris olnud „Laser“ käsitles ühe teemana blogija Palja Porgandi reklaamitud viljakusmonitori Daysyt ja selle usaldusväärsust. Saade väidab, et monitor valetab ja blogija eksitab lugejaid. „Laser“ väidab , et seetõttu on aga palju naised soovimatult rasestunud ning blogija oleks justkui vallandanud beebibuumi.

„Imestan, et mitte kedagi teise osapoole arvamus ei huvita ja niivõrd kallutatud lugu üldse telesse pääseb ja igale poole meediasse end ostetakse. Tegemist oli puhtalt „Laseri“ saate sisuturundusega (tegemist oli enne saadet ilmunud sisututvustava artikliga). Võtsin ühendust Geenius portaali peatoimetajaga, et uurida, mis alusel nad selle artikli on väljastanud. Kus on aluspõhi ja tõestusmaterjalid? Öeldi, et see polnud nende teha, „Laser“ ostis sisuturundusena,“ pahandab Taimre.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

31. oktoober 2019, 12:10
Paljas Porgand kutsuti kooli heategevuse korras esinema, kuid tema transpordikulu hüvitamine tekitas paksu pahandust
28. oktoober 2019, 13:45
Blogija Paljas Porgand järjekordses skandaalis: „Mina ei usu, et on olemas selline asi nagu depressioon!“
17. oktoober 2019, 10:11
Merilin Taimre ostis endale unistuste kodu: korterisse sisse astudes olin kindel, et see on minu jaoks ideaalne!
1. oktoober 2019, 19:36
Brigitte Susanne Hunt astub Palja Porgandi kaitseks välja: kindel rasestumise vältimine on mitte seksida või munajuhad kinni panna

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee