Müstika

PÄEVAHOROSKOOP | teisipäev, 1. oktoober 

Astroloog Maria Angel, 30. september 2019, 22:22
Foto: PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Sulle pakub pinget väike flirt. Samas ei pane sa esialgu tähelegi, kui palju jama see võib tekitada suhtlemisel kauaaegsete sõpradega.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Pead kokku puutuma rumalate inimestega. Halb on asja juures see, et nende arvamusest sõltub mingil määral ka sinu tulevik, nii et pead üritama neid kuidagi suunata ja mõjutada.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Näed küll julge ja uhke välja, ometi juhib su tegevust praegu esmajoones hirm. Ürita sellest üle olla, astu oluline samm, ja sa näed, et teine inimene tuleb sulle vastu.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Täna tuleb maha pidada kõnelus inimesega, kellega pole sugugi mugav suhelda. See õnnestub juhul, kui kujundad juba eelnevalt kergelt humoorika suhtumise.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Kõik oleks ju ilus, aga paraku on olemas inimene, kes seisab sinu teel risti ees. Kas see on pelgalt kiuslikkusest sinu vastu või on tal omad huvid mängus?

Neitsi
23. august – 22. september

Kus küll ometi uitavad su mõtted? Sinu ümber on su pere, inimesed, kes sind väga-väga vajavad. Keskendu neile ja viska peast välja mõtted, mis sulle head ei too.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Sina tead enda meelest suurepäraselt, mida ja kuidas teha, millegipärast aga sõdivad teised sulle vastu. Kulutad meeletult energiat, et oma seisukohti teatavaks teha.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Su ümber on palju inimesi, ometi tahaksid olla koos kellegagi, kellest sa nüüd mõnda aega midagi kuulnud pole. Näpid rahutult telefoni kontrollimaks, ega temast teateid ole.

Ambur
22. november – 21. detsember

Sinu ideed on julged ja originaalsed, ent isegi kui sa nendest fanatismiga räägid, ei võta teised neid kergesti omaks. Neil tekib tahtmine sind tagasi maa peale tõmmata.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Emotsionaalselt ärev päev. Võid kergesti armukadedaks minna, sel juhul proovi end tagasi hoida – tõenäoliselt on see tunne tingitud su enda sisemisest rahutusest.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Sul ei olegi eesmärgiks kõigile meeldida. Siiski - see, et oled oma käitumisega ühes mõjuvõimsas isikus meelepaha esile kutsunud, ei ole sulle soodne.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Suhted kaaslastega on pingelised, kuigi sa ei adu täpselt, mis seda pinget põhjustab. Ehk on nad sulle millegipärast lihtsalt kadedad? Ära heitu, ära solvu, proovi põhjustest aru saada.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Kaalud! Ehkki sinu sihid on kindlad ja kõrged, segavad su pingutusi tugevad, kohati heitlikud emotsioonid. Kui armuasjus on probleeme, muutud kergesti armukadedaks. Tähtis on endale pidevalt meelde tuletada, millised on su eesmärgid ning tegutseda plaanipäraselt.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee