Inimesed

Britney Spearsi vaimne seis on endiselt räbal? (1)

Toimetas Triin Tael, 29. september 2019 14:00
Britney Spears 20. septembril. Foto: AFF/PA Images
Britney Spears palub sotsiaalmeedias, et fännid teda ei unustaks. "Mul on praegu käsil üleminekuperiood, keskendumaks sellele, mida ma tegelikult tahan."

37aastane lauljatar seletab Instagramis, et on tegutsenud meelelahutustööstuses kaheksandast eluaastast saadik. "Vahel on hea seisatada ja järele mõelda!!! Igatsen teid kõiki ... Mul on tõesti maailma parimad fäninid!!!" kuulutas Britney hüüumärkidega üle külvatud postituses.

Kuid TMZ.comi andmeil on aasta algul vaimse krahhi üle elanud Spearsi seisund endiselt kehv. Õli valab tulle keeruline suhe isa Jamie'ga. Britney oli omal ajal isaga väga lähedane, kuid nüüd, täiskasvanud naisena ja kahe poja emana, on temas tõusnud trots: kohus määras ligi 12 aastat tagasi Jamie oma tütre ametlikuks eestkostjaks. Hiljuti palus Jamie Spears end sellest rollist ajutiselt taandada, tuues põhjuseks tervisehädad. Britney eksabikaasa Kevin Federline väitis, et Jamie oli tema ja Britney vanemale pojale kallale tunginud.

"Britney pole isaga selle vägivallaepisoodi järel sõnagi rääkinud," teab TMZ.comi allikas. Lauljanna avaldab fännide rõõmuks küll videoklipikesi, kuid ei jäta neis õnnelikku muljet. Ent vaatamata isa ja tütre keerulistele suhetele olla superstaari lähikondlased ühel nõul: ilma Jamie hooleta poleks Britney 12 aasta tagusest närvivapustusest üle saanud.

Samal teemal

19.08.2020
Britney palub, et kohus ei taaskehtestaks isa võimu tema üle
06.05.2020
Väide: isa ei luba Britney Spearsil uue kallimaga last saada
30.04.2020
Britney Spears põletas oma koduse jõusaali maha
08.04.2020
Britney Spears kohandas oma megahiti sõnad koroonakriisile kohaseks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee