Inimesed

Kalle Pallingu uus kaaslane on ehtekunstnik Birgit Skolimowski (22)

Kroonika, 28. september 2019 14:44
Kalle PallingFoto: Martin Ahven
Juulikuus abielu purunemist teatanud Kalle Palling käis reedel toimunud Taavi Rõivase sünnipäevapeol uue kaaslasega – ehtekunstnik Birgit Skolimowskiga.

Palling kinnitas Kroonikale, et oma uue südamedaamiga kohtus ta esmakordselt augustikuus Otepääl toiminud moekunstnik Kristina Viirpalu ja ärimees Even Tudebergi pulmas.

Kalle Instagrami kontolt selgub, et mees on andnud vihjeid tema ja Birgiti suhtes juba kaks nädalat tagasi tehtud postitusega, kui paar Jumindal merevaadet nautimas käis. Kuigi naist neil piltidel pole, on ta naise konto seal ära märkinud. Pildi on meeldivaks märkinud ka Kalle ekskaasa Mai.

Samal teemal

Refereeritud artiklit loe Kroonikast.

"Me oleme otsustanud Maiga lahku minna. Kõlab kindlasti nagu midagi väga resoluutset ja kurba, aga meie jaoks ei ole see üldse nii" teatas Kalle Palling 31. juulil Facebookis, et tema abielu Mai Pallinguga on läbi.

16. augustil kirjutas Kroonika, et nädal pärast teleajakirjaniku Mai Pallingu ja riigikogu liikme Kalle Pallingu abielulahutuse ühisavaldust, saabus naine Estonia restorani hooaja avaüritusele juba uue kaaslasega. Teleajakirjaniku väljavalituks on Viru Keemia Grupi üks omanikest Margus Kangro.

Samal teemal

24.01.2020
Kalle Pallingu kaaslane Birgit Skolimowski: armastus tabas meid ootamatult
09.12.2019
FOTO | Kalle Palling ja tema uus kallim nautisid teist adventi rannas
16.10.2019
Mai ja Kalle Pallingu draamat täis suvi sai armuküllase lõpu
04.10.2019
SELGUS MAJAS: Kalle Pallingu uus kallim lahutas kevadel abielu