Tele

„PEALTNÄGIJA“ 20 | Piret Järvis-Milder: meie meeskonnas ei ole mitte vaid profid, vaid ka head ja hoolivad inimesed (11)

Keit Paju, 29. september 2019 11:00
Piret Järvis-MilderFoto: Meisi Volt
29. septembril möödub “Pealtnägija” esimesest eetrisse läinud saatest 20 aastat. Piret Järvis-Milder, kes saate meeskonda kuulunud kaheksa aastat, tõdeb, et on selle aja jooksul oma kolleegidega jõudnud kokku kasvada. 

““Pealtnägijaga” seostubki mul alati üks suur hästi hea ja soe emotsioon, sest seda saadet teeb harukordselt inspireeriv, intelligentne ja südamlik seltskond, alates eetrinägudest kuni režissööride, operaatorite ja assistentidendi välja,” räägib ta. 

“Nende inimeste seltsis on alati hea ja kodune tunne. “Pealtnägija” produtsent Piret Priisaar on öelnud, et oma meeskonda komplekteerides otsib ta inimesi, kes poleks mitte lihtsalt oma ala profid, vaid kes oleks ka inimesena head ja hoolivad,” lisab ta. 

Järvis-Milderi sõnul on tema jaoks väga suur õnn see, et tal on niivõrd ägedad kolleegid. “Ja mida aeg edasi, seda rohkem saan ma aru, kui oluline see on, et saaks saadet tehes keskenduda ühiskonna probleemide lahkamisele ja lahendamisele, mitte aga maadelda näiteks toimetuse sisepingetega,” nendib ta.

Samal teemal

01.11.2019
Piret Järvis-Milder veetis pulma-aastapäeva abikaasaga remonti tehes
29.09.2019
„PEALTNÄGIJA“ 20 | Roald Johannson: kord pidin intervjuu saamiseks välja võtma liitrise viinapudeli
29.09.2019
„PEALTNÄGIJA“ 20 | Kadi Jaanisoo: iga nurga tagant oleks võinud tulla kuri vuntsidega mees ning mulle uut ja vana teha
29.09.2019
„PEALTNÄGIJA“ 20 | Anna Pihl: kihutasime Võrumaa hüplikel teedel haiglasse