Marite KallasmaFoto: TEET MALSROOS
Televeeb 25. september 2019 19:09
Marite Kallasmaa meenutas saates “Minu ETV” oma aega “Aktuaalse kaamera” diktorina, öeldes, et ei tahtnud alguses üldse uudistesaatejuhiks saada. 

"Olin väga noor Eesti Televisiooni programmiteadustaja, kui mind kutsuti "Aktuaalsesse kaamerasse". Ma võin nii palju öelda, et ma punnisin vastu nii mis andis, hirmsasti punnisin,” tunnistas ta. 

Kallasma sõnul kasvatas “Aktuaalne kaamera” teda väga. “Nii seda, kuidas jälgida uudiseid, kuidas tehakse uudiseid, mis on tähtis, mis on vähemtähtis. Ma olin selle üle hiljem väga-väga õnnelik. See, et ma alguses punnisin vastu… oli mis oli!” 

Kallasma sõnul ei saa “Aktuaalse kaamera” diktor olla alati surmtõsine, vaid säilitada tuleks rõõmumoment. Kallasma meenutas naljakat lugu, mis tal uudistesaate juhina juhtus. See lugu jõudis ka huumorisaatesse “Ärapanija”.

"See oli Brüsseli korrespondendi poolt antud uudis mingist uuest mudelist või uuest mootorist, ma tõesti ei tea, mis see täpselt oli. Aga lugu oli selline, et minu esituses oli see nii pirakas lennuk – kes Tallinna teavad, ma võin öelda, et vähemalt telemajast Tõnismäeni, kui mitte kaugemale. See oli ikka väga pirakas lennuk! Minul oli tähtis nägu peas ja kõik ma selle esitasin," meenutas Kallasma uudist, kus ta rääkis poolekilomeetrisest lennukist.

Hiljem selgus, et tegelikult on kõnealune lennuk 73 meetri pikkune.

Samal teemal

Kommentaarid  (9)

22. november 2019 16:10
No see 700 meetri pikkune lennuk ikka tänaseni meeles Nii tore apsakas Ei mõista miks tänapäeval diktsioon telereporteritele on see viimane nõue Ja need lohakad kottriided ning juuksed nagu õlekubud Vastikuks kipub see kaasaegne televisioon Millest ta küll ära elab
Kersna 26. september 2019 15:16
ei meeldi mulle.Miks tema arvates häbenes Edgar Valter oma päritolu.Valter oli just inimene kes julges olla ta ise.Kersn ja tema veel hullem naine on ajalugu.E.Valter jääb.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS