Üritused

GALERII | Jan Uuspõld: „Reet Linna on minu jaoks sild välismaaga.“ (1)

Aigi Viira, 24. september 2019 18:30
Foto: Aldo Luud
„Minul oli väiksena üks lemmiktelesaateid, ja see ei ole nali, „Ring ümber”, mida juhtis Reet Linna," muljetab Jan Uuspõld.

„See oli muusikasaade, mille kaudu Reet tutvustas uusi muusikuid ja välimaa artiste. Ta õpetas, mis on popkultuur ja popmaailm, ning ta tundis Mikko Alatalot, kes tegi Soome televisioonis saadet Hittimittari! Mina mõtlesin, et midagi peab olema, kui inimene tunneb Mikko Alatalot, kes juhib Hittimittarit! ”

Jan räägib Reedast Vanemuise kontserdimajas kaks tundi enne seda, kui läheb lahti Reet Linna sünnipäevakontsert.  Ta on Kontserdi konferansjee ning  mis salata – Reeda fänn. „ Reet Linna on minu jaoks sild välismaaga. Sealse pop- ja rockmaailmaga. Ta on mulle tugevalt muljet avaldanud.”

Teletäht, laulja ja laulukirjutaja Reet Linna tähistab sel aastal oma 75. sünnipäeva juubelikontsertidega Tartus, Pärnus ja Tallinnas. Alguse teeb Reet täna Tartus. Lisaks talle on laval  Karl Madis, Karl-Erik Taukar, Birgit, Genka, Robert Linna, Noorkuu, Kaire Vilgats, Dagmar Oja ja ansambel Rene Puura juhtimisel. Õhtujuhiks on Jan Uuspõld.

Samal teemal

24.09.2019
VIDEOINTERVJUU | Reet Linna: „Mul on jäänud veel pagana vähe elada ja ma ei taha seda lihtsalt lurri lasta!“
18.09.2019
Reet Linna: „Ma ei taha öelda, et asi on kõrges vanuses, aga suur lava mind tõesti erutab.“