Üritused

ÕL VIDEO JA GALERII | Õhtulehe uhke võit tuli Tanja hõõruvate tossude ja paksu reporteri kiuste 

Viljar Voog | Video: Erki Pärnaku, 23. september 2019, 18:41
Spordinädal algas viktoriin-orienteerumisega.Foto: Erki Pärnaku

Ma olen paks. Mitte nii paks, et hakkaks üle tooli äärte vajuma, aga samas piisavalt kõhukas, et vanavanemaid külastades ei kuule enam sõnumit: „Lapsuke, võta veel putru!“ Seetõttu sai Eesti Olümpiakomitee spordinädala „ Aeg liikuda“ avalöögiks olnud orienteerumisvõistlusele kohale mindud ärevusega hinges – 103kilost kere pool tundi liikumas hoida pole mingi naljaasi.

Kõhklus eesootava üle suurenes veelgi, kui kuulsin Rotermanni kvartalisse kohale jõudes Delfi ajakirjanikule antud hinnangut tema partneri kohta: „Kostja (vutivirtuoos Konstantin Vassiljev – V.V) tahab kindlasti võita!“ No tore, proovi siis Eesti meistritiitli suunas liikuvale tippsportlasele vastu saada…

Õnneks polnud minu võistkonnakaaslanegi kehvade killast: Tanja Mihhailova-Saar rügab mitme laulu- ja tantsuprojektiga ning on pooleteistaastase poja Teodori väga aktiivne ema. Tegu on kordades paremas vormis inimesega, kui õllelembeline ja kiirtoitu õgiv ajakirjanik. Kiirelt sai kokku lepitud võistlusstrateegia: mina pidin õigesti vastama punktides ees ootavatele viktoriiniküsimustele ja tema võttis ülesandeks hingeldava minu utsitamise – esialgu julgustava, hiljem vajadusel kurja häälega.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

19. september 2019, 15:11
Spordinädala patroon Tanja Mihhailova-Saar: tants on ka spordiala!
18. september 2019, 16:22
Spordinädala patroon Konstantin Vassiljev: liikuge koos lastega!
17. september 2019, 21:04
Maailmatasemel kurlingumängijatega jääle ja Raul Ollega rullsuusatama ehk Mida teha Spordinädalal?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee