Inimesed

Baldwini naine on pärast kevadist traagikat taas rase 

Toimetas Triin Tael, 19. september 2019 16:07
Alec ja Hilaria 1. aprillil 2019. Foto: Reuters/Scanpix
Alec Baldwini abikaasa Hilaria, kes elas viis kuud tagasi üle raseduse katkemise, teatas sotsiaalmeedias, et on taas lapseootel. Kuulsa paari neljast lapsest vanim on kuuene, noorim pole veel poolteiseaastanegi.

35aastane Hilaria tunnistas Instagramis, et lapse tugevate südamelöökide nägemine ultraheliuuringus teeb talle pärast kevadist traagikat ülimalt rõõmu. Rasedus on küll alles algusjärgus, kuid Hilaria ja Alec (61) ei taha lapseootust varjata.

"Need esimesed kuud on väsimuse ja iivelduse tõttu karmid ning ma ei taha teha nägu, et tunnen end hästi," lisas joogatreenerist Hilaria. Ta palub, et ajakirjandus ei palkaks paparatsosid teda jälitama ega ostaks sõltumatutelt kõmupiltnikelt fotosid. "Tahan raseduse alguses rahulikuks jääda ning kaamerate eest põgenemine ei kuulu arsti korralduste hulka."

Veidi hilisemas postituses naljatab Hilaria, et mitu last sünnitanud naine näeb juba kuue minutiga kuuendat kuud rase välja. 

Baldwinite esimene ühine laps Carmen Gabriela on kuuene. Järgnevad pojad Rafael Thomas (4), Leonardo Angel Charles (3) ja Romeo Alejandro David (aasta ja neli kuud).

Alecil on abielust näitlejanna Kim Basingeriga 23aastane tütar Ireland. 

Samal teemal

11.09.2020
Hilaria Baldwin teatas oma viienda lapse nime
10.09.2020
Alec Baldwini naine Hilaria sünnitas viienda lapse
27.04.2020
Hilaria Baldwin näitab pärast kahe raseduse katkemist uhkelt kõhukest
22.11.2019
Baldwinid loodavad vaatamata raseduste katkemisele viienda lapse saada

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee