Inimesed

Raimo Kägu Kristiina Ojulandist: ma ei suuda nii lähedast suhet enam pidada (18)

Kroonika, 19. september 2019, 12:15
Kristiina Ojuland ja Raimo Kägu 2014. aastal presidendi vastuvõtul.Foto: Tiina Kõrtsini
Ettevõtja Raimo Kägu kolis kolm aastat tagasi elama Itaaliasse. Kuigi toona oli ta paaris poliitik Kristiina Ojulandiga ja vahepeal on peetud visiitsuhet, annab Raimo nüüd Kroonika kodu-erile antud intervjuus mõista, et nende teed on lahku läinud.

Kristiina Ojuland on Raimo Kägu elus juba pika vahemaa tõttu harv nähtus, kirjutab Kroonika. "Ma ei suuda nii lähedast suhet enam pidada," ohkab Raimo siiralt. "Olen ise nii intensiivne inimene. Vajan õhku ja ruumi. Aga mulle meeldivad endiselt naisterahvad," jätab ta otsad lahti, on tal siis Itaalias uus silmarõõm või suisa elukaaslane.

Refereeritud artikli täistekst Kroonikas. 

Aprillis Kroonikale antud intervjuus nimetas Raimo Kristiinat pruudiks. "Oleme koos olnud üheksateist aastat. Olime armukesed kümme aastat. Kui on suur arm, siis ollakse armukesed, edasi tuleb pruut, kes on ka nagu armuke, ja kui kodus on armuke, ei pea küla peal käima. Kui naine pruudiks enam ei sobi, tuleb leida teine pruut. Loodan, et pruudi staatus ei lõpegi. Minule meie elu meeldib."

Samal teemal

11. aprill 2019, 20:33
Raimo Kägu kooselust Kristiina Ojulandiga: kui kaks kõva kivi on tihedalt ühe katuse all, siis võtab kirg leegi üles, nii et katus võib kannatada saada
27. juuli 2018, 07:45
Ojuland ja Kägu otsivad saunale üürilist
2. juuli 2018, 13:00
TV3 VIDEO | Kuidas kommenteerib Raimo Kägu oma suhet Kristiina Ojulandiga?
27. jaanuar 2018, 09:31
Kristiina Ojuland suhtest Raimo Käguga: me ei ole lahku läinud

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee