Kristiina Ojuland ja Raimo Kägu 2014. aastal presidendi vastuvõtul.Foto: Tiina Kõrtsini
Kroonika 19. september 2019 12:15
Ettevõtja Raimo Kägu kolis kolm aastat tagasi elama Itaaliasse. Kuigi toona oli ta paaris poliitik Kristiina Ojulandiga ja vahepeal on peetud visiitsuhet, annab Raimo nüüd Kroonika kodu-erile antud intervjuus mõista, et nende teed on lahku läinud.

Kristiina Ojuland on Raimo Kägu elus juba pika vahemaa tõttu harv nähtus, kirjutab Kroonika. "Ma ei suuda nii lähedast suhet enam pidada," ohkab Raimo siiralt. "Olen ise nii intensiivne inimene. Vajan õhku ja ruumi. Aga mulle meeldivad endiselt naisterahvad," jätab ta otsad lahti, on tal siis Itaalias uus silmarõõm või suisa elukaaslane.

Refereeritud artikli täistekst Kroonikas. 

Aprillis Kroonikale antud intervjuus nimetas Raimo Kristiinat pruudiks. "Oleme koos olnud üheksateist aastat. Olime armukesed kümme aastat. Kui on suur arm, siis ollakse armukesed, edasi tuleb pruut, kes on ka nagu armuke, ja kui kodus on armuke, ei pea küla peal käima. Kui naine pruudiks enam ei sobi, tuleb leida teine pruut. Loodan, et pruudi staatus ei lõpegi. Minule meie elu meeldib."

Samal teemal

Kommentaarid  (18)

Logistik 19. september 2019 20:41
Kristiina pole enam poliitikas ja seetõttu pole Raimpsil temast enam mingit kasu. Ainult kulu!
20. september 2019 10:15
võimalik tõesti. Ei lahutanud ta ju ka eelmisest abikaasast, kellega tal ka lapsed (kas nüüdseks on, pole aimugi). Elik tal on olnud võimalus ka isa olla, ei jätnud Kristiina teda sellest "rõõmust" ilma. Kuigi lapsed ilmselt siis ema kasvatatud ja ammu täiskasvanud.
nojah 19. september 2019 18:21
kui raimo on temast tüdinud,siis noppiks selle lille ise ,kui neiu kannatab veelgi radikaalsemat maailmavaadet,kui ekre ja rahvaühtsuse erakond kokku!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS