Kieran CulkinFoto: Reuters/Scanpix
Toimetas Triin Tael 19. september 2019 09:38
Macaulay Culkini väikevenna Kieran Culkini (36) abikaasa Jazz Charton teatas, et nad said 13. septembri täiskuuööl lapsevanemateks.

Jazz oli enda sõnul 25 tundi kodus valusid kannatanud. "Kui haiglasse jõudsime, oli valuvaigistiteks liiga hilja, kuna olin juba avanenud ja valmis pressima (kui ma seda eales uuesti teen, siis tahan KÕIKI RAVIMEID, kõiki!)" Tunni aja pärast tuligi ilmale tütretirts, kellele 2013. aastal abiellunud vanemad panid nimeks Kinsey Sioux. Hüüdnimeks sai lapsukesele Zissou. 

Maikuus rasedusest teatanud endine modell Jazz poseerib nüüd tütrega. "Mu rinnad on piimast pungil, näol on pressimisest lõhkenud veresooned, mu suur rasedakõht, mida ma nii väga armastasin, on vajunud tühipaljaks paunaks," kirjutab ta. Kuid vaevad on kuhjaga ära tasutud. "Ma pole eales armunum olnud ja me pole eales end terviklikumana tundnud."

Alles mullu juulis oli Kieran iNewsi intervjuus öelnud, et neil pole plaanis lapsi saada. „See tundub raske koorem. Kui Jazz peaks rasedaks jääma, siis jah, aga üldiselt pole see meil kavas.“ Culkin lisas, et nende suurperest pole veel kellelgi lapsi. „Mu emal oli 10 õde-venda ja ta sai seitse last ja tal pole ühtki lapselast, mõelda vaid ...“