Tele

Olav Osolin näosaatesse ei naase: me ei suutnud tingimustes kokku leppida (26)

Terttu Jazepov, 18. september 2019 13:15
Vasakult: Olav Osolin, Tanja Mihhailova-Saar, Mart Juur ja Andrus VaarikFoto: Erlend Štaub
Saate „Su nägu kõlab tuttavalt“ pikaaegsed kohtunikud Olav Osolin ja Andrus Vaarik ei naase sügisel saatesse „Su nägu kõlab varsti tuttavalt“. Kuigi Osolin tunnistab, et talle tehti ettepanek saates jätkata, otsustas ta pakkumist lõpuks siiski mitte vastu võtta.

„Mulle tehti küll suve hakul ettepanek hakata selle saate peakohtunikuks ja ma kaalusin seda tõsiselt, ehkki pärast seitset hooaega olin juba harjunud mõttega, et Saku Suurhallis toimunud superfinaali ühislaulus võetud ülemised noodid jäidki minu näosaate kohtuniku karjääri tipphetkeks,“ ütleb Osolin.

Samal teemal

„Lõpuks pani aga mu kõhklustele punkti lihtne tõsiasi, et me ei suutnud kokku leppida minu osalemise tingimustes. Nii saigi koos produtsendiga otsustatud, et me jätkame heade sõpradena, aga väljaspool näosaate formaati,“ selgitab ta.

Sellele vaatamata soovib Olav uuele hooajale kogu südamest edu. „Olen üsna rahul, et ometi kord saan ma seda saadet ise rahuliku südamega vaadata ilma et peaksin muretsema, kas ma punkte pannes äkki kellelegi liiga ei teinud.“

„Seda on väga armas kuulda, et Õhtulehe lugejad ootavad mind endiselt teleekraanile. Ehk ma siis mõtlen veel midagi välja, et nende lootust täita! Esialgu üritan ma aga valmis saada oma mälestusteraamatu, kus on oma osa kindlasti ka näosaatel. Sest eks taha ju inimesed teada, mis seal kulisside vahel siis ikkagi tegelikult juhtus,“ avaldab Osolin.

Samal teemal

18.11.2019
Kuldmikrofoni laureaat Olav Osolin: iga auhind on kui märk, et võin nüüd puhata
18.11.2019
Õnne! Olav Osolin pälvis tänavu Kuldmikrofoni
13.09.2019
ÕL VIDEO | Esimese näosaate võitja Eleryn: tegelikult mul polnud plaani saatesse kandideerida
10.09.2019
FOTOD JA TUTVUSTUSED | Siin nad on – „Su nägu kõlab varsti tuttavalt“ värsked osalejad!