Müstika

Asjatundjad selgitavad, kuidas selgeltnägijate, tervendajate ning vaimsete õpetajate ülekülluses mitte petta saada

NÕID HOIATAB SOOLAPUHUJATE EEST: mida rohkem raha küsib, seda rohkem lollitab 

Sirje Presnal, 18. september 2019, 00:01
NÕIAKS PEAB ÕPPIMA: Liina rõhutab, et võimed võivad olla inimesele looduse poolt antud, aga nõiaks tuleb õppida. „Selgeltnägijad ei käi mitte võimeid õppimas, vaid nad õpivad oskusi ja teadmisi, kuidas oma võimeid kasutada,“ selgitab ta. „Vägi on teadmistes ja oskustes võimeid kasutada. Kui nõial on väge, aga teadmisi pole, siis võib ta palju kurja teha ja ei tea mis energiaid sinu sisse suunata, isegi kui ta kavatsused on head.“Foto: Stanislav Moškov

„Suure osa ajast lapin inimesi, kes on ära lõhutud, tühjaks tehtud ja masendusse lükatud,“ räägib nõid Liina. „Nõiaturg“ olevat täis rahaahneid, käpardlikke, luuludes vaevlevaid ja vahel ka suisa pahatahtlikke tegijaid, kes inimesi tüssavad. „Tähelepanu, kallid inimesed! Igaüks, kes musta kleidi selga ja hundihamba kaela paneb, ei ole nõid!“ ütleb Liina.

Eestit on tabanud vaimsusepuhang ja nõiaelu lokkab lopsakamalt kui kunagi varem. Oma sisemiste sügavuste tundmaõppimine on kahtlemata tervitatav, kuid sellega võib ka puusse panna. Kaks teemaga süvitsi kursis olevat inimest jagavad omi tähelepanekuid. Mõni aeg tagasi võttis minuga ühendust nõid Liina ja ütles, et nõianduses on asi väga hull: inimesed jooksevad mööda sensitiive, loobivad sajalisi paremale-vasakule, aga on lõpuks veel õnnetumad ja haigemad.  

Pisut hiljem helistas Vigala Sassi üks parimaid sõpru (kes oma nime avaldada ei soovi) täpselt sama tähelepanekuga. Kui oleksin rääkinud vaid ühega neist, ei oleks lugu ilmselt sündinud. Aga et mõlemad tõid teineteisest sõltumatult välja samad murekohad, mõtlesin neid jagada – ehk on see vaimsel teel kõndijale või selgeltnägija juurde ruttajale abiks.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

21. november 2018, 17:15
Katkend raamatust „Ikkagi inimene. Vigala Sassi elu ja surm“: soovimatu ja isata laps
19. november 2018, 21:19
VIDEO | Vigala Sassi pikaaegne elukaaslane: ta oli nii hea, kui hea ta olla oskas
12. november 2018, 00:01
SAATUSLIKUD NÕIAROHUD: kas Vigala Sass tõmbas ise endale raske haiguse kaela?
13. september 2018, 00:01
Maag Liina: on ikka hirmus küll, kui kummitus pimedas su kõrval istub!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee