Müstika

PÄEVAHOROSKOOP: kolmapäev, 18. september (2)

Astroloog Maria Angel, 17. september 2019, 22:22
Foto: PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Oled tubli olnud ja palju rabelenud, täna võid võtta juba üksjagu vabamalt. On võimalik oma asju sättida nii, et täna teed ainult seda, mida sulle tõesti väga meeldib teha.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Suhetes on pingeid, keerukam on läbi saada vastassoo esindajatega. Kui ringkonnas on keegi, kellega pidevalt hõõrumist ette tuleb, on aeg ta paika panna.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Sul ei ole vaja kellelegi muljet avaldada, kaaslased oskavad sind vääriliselt hinnata. Kui tunned end pisut ebakindlalt, siis on see sinu enda sisemisest hirmust tingitud.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Ei ole mõtet olla liiga usin ja teha praegu valmis asju, mida on vaja alles järgmisel kuul. Enne nende tööde tähtaegade kätte jõudmist võivad asjaolud muutuda.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Hea, kui saad üksinda olla, et põhjalikult analüüsida oma võimalusi ning tulevikuväljavaateid. Enne, kui on üheksa korda mõeldud, ei tohi tegutsemist alustada.

Neitsi
23. august – 22. september

Oodata telefonikõnet või sõnumit kelleltki, kes ei kavatsegi helistada, on kurb ja samas ka absoluutselt mõttetu tegevus. Pööra pilk tulevikku, mine seltskonda.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Selgesse taevasse on nüüd kogunenud küllaltki ähvardava olekuga pilvi. Kas sulle saab osaks vaid vihmahoog või on lausa ägedat äikest oodata?

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Pead oma tulevikuplaanid korralikult läbi mõtlema ja nendesse ka korrektiive tegema.. Teised võivad sind mingis asjas fakti ette panna ja su tegevust mõjutada.

Ambur
22. november – 21. detsember

Juhtub midagi niisugust, mis on kunagi varem juba juhtunud. Eelmisel korral olid sa kogenematu ja lasid sel end ärritada, seekord on sul võimalik käituda targemalt.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Kõike ei pea enda õlule võtma – sinu ümber on piisavalt inimesi, keda võib usaldada. Kedagi neist võid lausa solvata, kui pikalt ja pidevalt teda kontrollima kipud.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Sulle mõjub üsnagi ahistavalt see, et pead tööl istuma – kohati tunned, nagu oleksid endale väga mõttetu ja igava elukutse valinud. Rutiinitaluvus pole su tugevaim külg.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Isegi kui sul on maailma kõige parem ülemus, ei tohiks sa unustada – sa vastutad tema ees ja tema vastutab sinu tegevuse pärast omakorda oma ülemuse ees.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Neitsi! Uus eluaastaring toob su ellu uudsust ja vaheldust. Ole valmis seda vastu võtma. Maailm muutub iga päevaga, muutuda tuleb sinulgi. Ärivaist on hea, jätkub nii ärksaid ideid kui ka suutlikkust järjekindlalt ja läbimõeldult tegutseda. Praegu alustatud projektid jätkuvad ilmselt läbi pikkade aastate.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee