Inimesed

Supermodelli traagika: „Mu käeluu purunes tuhandeks killuks!“ 

Toimetas Triin Tael, 17. september 2019, 12:10
Christie BrinkleyFoto: AP/Scanpix
Omaaegne supermodell Christie Brinkley kukkus USA tähetantsusaate proovis nii õnnetult, et mõistis kohe: tema tantsud on tantsutud. 65aastase tippkaunitari asemel asub võistlustulle tema 21aastane tütar.

Christie rääkis esmaspäeval nuuksetega võideldes ajakirjale People, et sai kohe aru: parema käe luu on katki. "Selsamal sekundil, kui maandusin, tundsin käe sees kilde, tundsin neid oma randmes. Vaatasin kohe üles ja ütlesin: "Andke andeks, ma murdsin käeluu.""

Brinkley sõnul oli tema pöial viltu. "Luu oli purunenud tuhandeks väikeseks killuks!" Operatsiooni käigus parandati murdunud luu metallplaadi ja kruvidega. 

Christie on varem üle elanud hirmsa helikopteriõnnetuse, hobuse seljast kukkumise ja autoavarii. Kuid lisaks praegusele luumurrule, mis nõuab kangeid valuvaigisteid, piinleb ta hingevaevade käes. Ta tahtis nii kangesti esineda. "Uskuge mind, mul pole elu sees nii vahva olnud." Ühtlasi tundis Brinkley, et veab saate tegijaid alt.

Endise supermodelli asemel astus esmaspäevases tantsusaates üles tema tütar Sailor Brinkley-Cook. Christie sõnul põeb Sailor tema kombel rambipalavikku ning tema nõussesaamine võttis aega. Liiatigi oli Sailoril jäänud proovideks vaid mõni päev. Kuid ema on veendunud, et valis endale ainuõige asemiku. 

Samal teemal

31. mai 2020, 11:00
Endise supermodelli tütar jälestab oma keha
24. oktoober 2017, 11:57
68aastane popmuusikalegend sai kolmanda tütre
30. juuni 2016, 06:00
"Laulukirjutamine mõjus mulle halvasti. Mu eraelu läks joonelt põrgusse."
10. oktoober 2012, 15:02
FOTOD: vaata, milline näeb välja ilukirurgia imelaps, 58aastane Christie Brinkley!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee