Inimesed

Courtney Love väidab, et prints Andrew lootis tema kodus seksi leida (10)

Toimetas Triin Tael, 16. september 2019, 13:31
Courtney Love 2009. aastal. Foto: Reuters/Scanpix
Kurt Cobaini lesk Courtney Love väidab, et prints Andrew ilmus kord keset ööd tema majja ja lootis sealt leida seksivõimalust.

Grungestaar Love avaldas oma 2007. aasta memuaarides "Dirty Blonde: The Diaries of Courtney Love" foto, kus ta Elizabeth II keskmise pojaga koos poseerib. Tema sõnul tutvustas neid teineteisele kurikuulus Jeffrey Epstein.

Courtney väidab, et 2000. aastal – kuus aastat pärast Cobaini enesetappu – ilmus prints kell üks öösel koos oma ihukaitsjaga tema Hollywoodi koju. Andrew olnud väga kelmikas tujus ning lootnud Los Angeleses lõbutseda, vahendab The Sun. Love'i aadressi olevat printsile andnud keegi ühine tuttav. Ühes intervjuus märkis lauljanna, et Andrew otsis tema kodust tibisid.

Love'i sõber pajatas The Sunile, et Courtney keetis Yorki hertsogile teed ja serveeris seda kannus, mille peal oli Elizabeth II nägu. Ajanud umbes kolmveerand tundi diivanil juttu, tegi Andrew minekut. The Suni allika kinnitusel seksuaalvahekorda ei toimunud. 

"See on kõige sürrim asi, mis mu elus on juhtunud," on Love kinnitanud.

10 KOMMENTAARI

p
pealkiri on ju tegelikkusele vastupidine 16. september 2019, 21:15
Pealkiri on äärmiselt vale. Mitte Courtney Love ei väida vaid hoopis briti kõige rämpsum ajaleht The Sun väidab et Courtney Love väitvat. Mis on väga ...
(loe edasi)
m
mina hakkan jälle segast peksma, 16. september 2019, 20:34
ta peaks ka kohe jõudma.
Loe kõiki (10)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee