Inimesed

Lahutusest teatanud Mihkel ja Liina Raud soojendavad suhteid? (39)

Ohtuleht.ee, 16. september 2019 08:50
Mihkel ja Liina RaudFoto: TEET MALSROOS
Juuli lõpus teatasid Liina ja Mihkel Raud ühise sotsiaalmeediapostitusega, et nende abielu saab otsa. Nüüd paistab, et Rauad on leppimas või saavad pärast otsust eri teid minna endiselt väga hästi läbi.

Mihkel postitas Instagrami pildi, mille allkirjaks "Colorado". (Eks)abikaasa Liina kommenteeris pilti aga punase südamega. Muidugi ei pruugi see leppimist tähendada ja võib lihtsalt olla, et kahe lapse vanemate suhe on ka pärast lahkuminekut soe ja sõbralik. 

„Armsad sõbrad! Anname teada, et meie kooselu on lõpule jõudnud. Elus ei lähe kahjuks alati nii, nagu oled lootnud. Lahkusime sõpradena ning meid jäävad ühendama kaks imelist last, kes meie päevad ka edaspidi armastusega täidavad,“ kirjutas Mihkel 30. juulil Instagramis ühise pildi all. 

Liina ja Mihkli armastus lõi lõkkele 2012. aastal saate „Kolmeraudne“ võttel - Mihkel oli saatejuht, Liina aga külaline. Aastal 2013 nad abiellusid suurema kärata ja nende perre sündis tütar Mirjam. 2015. aasta septembris said nad aga poeg Joosepi vanemateks. 

Samal teemal

25.01.2020
KLÕPS | Mihkel ja Liina Raud tähistavad pulma-aastapäeva
12.11.2019
FOTO | Liina Raud jagab abikaasa Mihkliga nostalgiakaadrit
09.11.2019
Mihkel Raud: „Ma väga loodan, et rohkem ei pea abielluma.“
06.11.2019
GALERII | Mihkel Raud pani isaks olemise kogemused kaante vahele

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee