Inimesed

ÕL VIDEO | „Rannamaja“ Kerli: ma ei mäleta, kas Kristoga seksides kondoomi kasutasime (131)

Anu Saagim | Video: Rauno Vahtre, 13. september 2019, 21:20
Foto: Rauno Vahtre
Püstolreporter Anu Saagim püüdis TV3 sügispeol kinni arvatavasti selle sügise kuulsaimad saatestaarid, ehk “Rannamaja” Kristo ja Kerli. Kristo, kes juba suhtesarja esimeses osas korralikult mürglit korraldas ja erinevate neidudega hullas, tunnistas, et ei kahetse midagi. 

“Ma ei häbenegi midagi, mis tehtud see tehtud. Vigadest õpitakse!” jäi Kristo positiivseks. 

Ka Kerli ütles, et ei kahetse midagi, mida saates tegi, näiteks üleliigset alkoholitarbimist ja Kristoga voodis hullamist. “See on elu, kõik filmisid meid 24/7. Sama kui lähed baari võtad kellegi koju kaasa ja ikka juhtub!” arvas ta. 

Saagim uuris, kas Kerli ja Kristo vahekorra ajal ikka kondoomi ka kasutasid. “Ei mäleta enam, aga ma arvan, et ikka jah!” vastas punastav Kerli. 

Saagim küsis, kas noored enne suhtesaatesse minekut ka arsti juures pidid käima. “Ma ei tea kas pidi, aga mina küll ei käinud!” vastas Kristo. 

Siiski tõdevad noored, et kahetsevad saates tehtud, eriti esimest pidu, mida televaatajad saate esimeses ja teises osas näha said.

“Esimesel peol oleks pidanud alkoholiga rohkem pidanud piri pidama. Oleks rohkem mäletanud ka praegu,” tõdes Kerli. “Sel esimesel ööl ärkasin ja mõtlesin, mis ma tegin ometi?”

Kristo sõnul ei oska ta saatest saadud kuulsusega midagi peale hakata, öeldes vaid, et loodab, et ehk saab ta tänu sellele parema töökoha. “Tahaks normaalset tööd Eestis väljaspool ehitust,” tõdes ta.

Ehk ootab Kristot ees lauljakarjäär, kuna sõprade sõnul on tal väga hea lauluhääl, mida ta ka Saagimile demonstreeris.

Vaata videot!

Samal teemal

15. september 2019, 19:16
ÕL VIDEO | „Rannamaja“ Seidi: tahaksin nüüd youtuber’iks hakata!
14. september 2019, 14:34
ÕL VIDEO | Priit Leito: „Prooviabielu“ teise hooaja castingule tuli kohale 199 meest ja üks naine!

131 KOMMENTAARI

j
juku 15. september 2019, 17:26
saagim vöiks ka oma,,,,piimariiuli,,koomamal hoida,,
l
Liisa Burakova 14. september 2019, 23:11
Dura see Kerli ongi ilge lits ..hale kui madalale võib inimene laskuda nahh...ÜHESÕNAGA LITS MIS LITS...Kuradi kahepalgeline ja lõdva püksikummiga eit..Endal pidi veel laps olema hahahaha
Loe kõiki (131)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee