Demi ja Ashton 2010. aastal. Aasta hiljem oli nende abielu läbi. Foto: Reuters/Scanpix
Toimetas Triin Tael 13. september 2019 09:29
56aastane Demi Moore poseerib värske klantsajakirja kaanel bravuurikalt ihualasti, kuid tema peatselt ilmuvad memuaarid paljastavad traagilisi üleelamisi.

New York Timesi teatel kirjutab Moore 24. septembril ilmuvas mälestusteraamatus "Inside Out", kuidas ta 2000. aastate algul elas üle nurisünnituse. Lapse isa oli Demist 15 aastat noorem Ashton Kutcher, kellega näitlejanna polnud jõudnud veel abielluda. Moore jäi tütrest ilma kuuendal raseduskuul. Lapsele oli juba nimigi valmis mõeldud - Chaplin Ray ...

Moore pihib raamatus, kuidas ta süüdistas end lapsest ilmajäämises ning hakkas hingepiina alkoholiga vaigistama. Viinaviga oli tal olnud ka nooremana. Demil oli küll abielust Bruce Willisega kolm tütart, kuid ta tahtis ka Ashtoniga last saada. Ta arutleb, et suhe noore mehega oli tema jaoks võimalus elada uuesti üle noorust, mida ta 20. eluaastates polnud osanud teadlikult kogeda. Nad lootsid kunstviljastamise peale, kuid see luhtus. Demi pummeldamine läks aina hullemaks ning ta hakkas kuritarvitama ka kangeid valuvaigisteid.  

Demi kinnitas New York Timesile, et nüüd on ta kaine. 

Raamatus süüdistab Moore Kutcherit ka truudusetuses. See leidnud aset enne nende lahkuminekut 2011. aastal. Toona kirjutas New York Post, et Ashton magas enda ja Moore'i kuuendal pulma-aastapäeval 24. septembril 22aastase blondiiniga. 

Moore'i ja Kutcheri abielu lahutati ametlikult 2013. aastal. Ashton on nüüd abielus Mila Kunisega, oma kunagise kolleegiga sarjast "Kuumad seitsmekümnendad", ning neil on 4aastane tütar Wyatt ja 2aastane poeg Dimitri.