Inimesed

Telesse naasnud Keili Sükijainen lubab krutskeid ja vimkasid: meelelahutust ei pea tegema nii, et panniga pähe 

Andra Nõlvak, 13. september 2019 10:00
Peatoimetajast saatejuhi Keili Sükijaineni käe all stardib TV3 ekraanil "Seitsmesed Duubel".Foto: Robin Roots

„Oma soovidega tuleb olla natukene ettevaatlik!“ sõnab Keili Sükijainen, kes suve alguses võttis vastu raske otsuse ja lahkus TV3 uudistest, et mõtteid koguda ja uuesti üles leida see miski, mis teda töös sütitaks. Ta pani enda jaoks kirja mõtted, mida ta tahaks teha. Nüüd ongi ta taas üles leidnud selle sädeme ja sisemise põlemise ning naasnud tele-ekraanile.

Kodukanalisse naasmine on Keili Sükijaineni jaoks põnev. „Ma olen ootusärev ja valmis selleks tohutu suureks väljakutseks, mis mulle on esitatud. Üks põhjus, miks ma nõustusin tagasi tulema, oli kindlasti see, et mulle anti palju vabadust ja vastutust, mida peatoimetaja roll endas kannab,“ sõnab telenägu, kes hakkab nüüd vedama peagi televaatajateni jõudvat otsesaadet „Duubel“.

Pakkumise tegi talle TV3 direktor Priit Leito. Tõsi, algul küll ühte teise saatesse ja formaati. „Ma tundsin, et see ei kõneta mind sellisel viisil. Meil oli nagunii kokkulepe, et suve lõpul räägime, mis saab „Inglite ajast“ ja „Naabrist parema“ saatest. Tulin siis sellele kohtumisele, kus öeldi, et aga tee esmaspäevast reedeni prime time’is meelelahutuslikku otsesaadet, hakka peatoimetajaks, pane kokku oma tiim, võta saatejuhid, keda tahad, ja proovi,“ meenutab Keili ettepanekut. „Ma olin alguses ikka päris kohkunud, et vau!“ tunnistab ta, et natuke mõtlemisaega kulus siiski ära.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

04.06.2020
FOTO | Keili Sükijainen jagab armsat pilti vanaisaga
15.12.2019
Pühad püssid! Keili Sükijainen ja Katri Kats on nagu kaks tilka vett
19.11.2019
Keili Sükijainen: Eesti kanalites pole saadet, mille pärast teleka ette jookseksin
15.11.2019
SAHINAD KÄIVAD: Brigitte Susanne Hunt vahetab Keili Sükijaineni „Duublis“ välja?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee