Inimesed

Kehakeeleekspert Repinskitest: emotsionaalne side nende vahel on säilinud, kuid neil on teineteise kõrval ebamugav 

Katharina Toomemets, 10. september 2019 13:49
Riigikogu sügisistungjärgu avaistungFoto: Erki Pärnaku

„Mõlemal on väga kinnised poosid, ei mingit füüsilist kontakti. Siret istub praktiliselt toolinurgal ja on Martinist võimalikult kaugele tõmbunud. Neil on teineteise kõrval ebamugav,“ kommenteerib kehakeeleekspert Atali Stahlman endiselt riigikogus ühes pingis istuva abielupaari Martin Repinski ja Siret Kotka-Repinski kehakeelt riigikogu uue hooaja avamisel. 

Tänavu veebruaris lahvatas skandaal, kui Kroonika kirjutas, et Martin Repinskil on salasuhe Jõhvi vallavolikogu esimehe Jekaterina Vassiljevaga – esimesed jutud nende lähedast suhtlusest said alguse juba mullu suvel. Väidetavalt käinud Martin ja Jekaterina koos mitmel reisil. Martin eitas suhet ja nimetas seda valimiseelseks laimuks. Paar päeva hiljem poseerisid Repinskid armsalt presidendi vastuvõtul. „Eks selles mõttes on keeruline olnud, et kui sa loed lugu, kus kõik on sada protsenti valesti esitatud ja inimesed tulevad tänaval vastu ja ütlevad: „Te olete nii ilus paar, kas te tõesti hakkate lahutama?“ ja sa pead inimestele ütlema, et see ei vasta absoluutselt tõele, me oleme Martiniga koos ja õnnelikud, ei kavatse lahutada ja Martinil ei ole mingit armukest,“ vastas Siret siis Õhtulehe pärimisele ilmunud artikli kohta.

Mais tunnistas aga Jekaterina eksmees, et on enda ja Jekaterina ühisest kodust välja kolinud ja Martin on end seal sisse seadnud – naise salasuhtest saanud mees teada märtsi alguses. Asjad eskaleerusid, Martinit ja Jekaterinat hakati aina rohkem koos liikumas nägema ja juuli keskel sai teatavaks, et Martin on esitanud kohtule hagi, et Siretist lahutada. Pea kaks nädalat hiljem kohtuistung aga tühistati. Augusti lõpupoole kirjutas Kroonika, et Keskerakonna suvepäevadel oli Sireti ja Martini läbisaamises näha suhete soojenemist ja tundus, justkui oleks nende vahel taas kõik hästi. Loo ilmumise päeval postitas Jekaterina aga sotsiaalmeediasse endast ja Martinist fotod Madeiral puhkamas.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

14.02.2020
Kehakeeleekspert: „Mida lähemale naine meest oma käekotile lubab, seda rohkem on mehel lootust.“
24.01.2020
TÄIELIK SEGAPUDER! Siret Kotka: Martin saadab mulle endiselt armastuskirju. Repinski: lahutasin Siretist, sest tal oli kõrvalsuhe
13.12.2019
Siret Kotka-Repinski pihib: Martin tuli koju ja ütles, et tal on tunded teise naise vastu
09.09.2019
PILTUUDIS | Lahutavad Repinskid on taas riigikogus pinginaabrid

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee