Film

„Downton Abbey“ daamid päästsid esilinastusel glamuuri valla 

Toimetas Triin Tael, 10. september 2019 11:17
(Vasakult) Elizabeth McGovern, Michelle Dockery ja Laura Carmichael kauaoodatud filmi maailmaesilinastusel Londonis Leicester Square'i Cineworldis. Foto: Doug Peters/EMPICS Entertainment/Scanpix
Eile esilinastus Londonis kõigi aegade edukaima Briti menusarja „Downton Abbey“ teemaline mängufilm, mis jõuab Eestiski sel nädalal ekraanile. Seriaali näitlejannad vapustasid fänne oma glamuurse riietusega.

Lady Mary osatäitja Michelle Dockery oli esilinastusele valinud sillerdava kuldse kleidi, mis toonitas tema laitmatut figuuri. Mõisaprouat kehastav Elizabeth McGovern kandis julget ereroosat tualetti, tema nooremat tütart, aastaid inetu pardipoja staatuses olnud Lady Edithit kehastav Laura Carmichael rabas seksika musta rüüga. 

(Vasakult) Hugh Bonneville, Elizabeth McGovern, Michelle Dockery, Laura Carmichael ja Allen Leech. Foto: Doug Peters/EMPICS Entertainment/Scanpix

Mängufilmis lööb kaasa ka tunnustatud inglise näitlejanna Imelda Staunton, kes eraelus on on ülemteener Carsonit kehastava Jim Carteri abikaasa.

Imelda Staunton ja Jim Carter. Foto: PA Wire/PA Images

Film räägib Crawleyde aadlipere ning nende teenijaskonna elust pärast 6. telehooaja lõppu. On aasta 1927 ja Crawleysid ootab ees vapustav suursündmus: on oodata kuningliku pere visiiti. 

Samal teemal

08.07.2019
„Downton Abbey” näitleja Maria Doyle Kennedy laulupeost: ma ei suudakski õnnelikum olla
09.02.2019
AASTA OODATUIMAD FILMID: „Lõvikuningas“ toob nostalgiapisaraid, „Tähesõjad“ ja „Tasujad“ saavad lõppmängu
11.09.2018
LÄKS LAHTI! "Downton Abbey" staar avaldas esimese kaadri mängufilmist