Inimesed

Erik Orgu „Kuuuurijas“ teda süüdistanud ekspruutidest: nad on omavahel kirjutanud, et tahavad mind hävitada (144)

Toimetas Katharina Toomemets, 10. september 2019, 09:08
Erik OrguFoto: Erki Pärnaku
Esmaspäevaõhtuses "Kuuuurijas" võtsid sõna Erik Orgu ekspruudid Mari-Liis ja Maarika, kes mõlemad paljastasid, et kuulsale toitumisnõustajale meeldib salaja ohtralt magusat süüa. Orgu annab Õhtulehele omapoolse kommentaari. 

"Eilses "Kuuuurija" saates astusid üles kaks naist, kellega olen varasemalt suhtes olnud. Nad esitavad seal hulga valesüüdistusi ning "paljastusi". Põhiline suur uudis on see, et olen kõigest inimene – minagi armastan vahel magusat," kommenteerib Orgu. 

Erik ütleb, et on viimased 8 aastat püsinud soovkaalus või kõikunud sellest pluss-miinus 1-2 kilo. "Olen omal nahal järele proovinud, et minu väljatöötatud toitumiskava töötab."

Orgu ütleb, et saates osalenud naised on tema ees praeguseks vabandanud. "Kuid välja on tulnud midagi palju ebameeldivamat – nad on tülis nii omavahel kui ka iseendaga, kirjutades vestlustes, et soovivad mind hävitada."

Küsimusele, mis sunnib üht inimest teisele sellisel kombel halba tegema, et soovib hävitada teise elutöö, jääb Erik vastuse võlgu. "Eks minagi olen elus teinud vigu, püüan neist õppida. Seetõttu kirjutasin ka just blogisse, kuidas pöörata isud enda kasuks."

Erik ütleb, et eestlaste tervis on talle oluline ja kindlasti jätkab ta oma tööga – aidata igal soovijal hoida head vormi, enesetunnet ja tervist. 

144 KOMMENTAARI

o
oh jumal 13. september 2019, 05:20
Täis kloun on see Orgu
t
Taadu 12. september 2019, 11:18
Teate olen oma memmega juba 55 aastat hasti koos olnud ja ilma tema tugeva iseloomuta oleks see raske olnud, imestan miks meie noortel meestel on rask...
(loe edasi)
Loe kõiki (144)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee