Müstika

PÄEVAHOROSKOOP: teisipäev, 10. september 

Astroloog Maria Angel, 9. september 2019, 22:22
Foto: PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Kuitahes palju sul ka kohustusi poleks, sul on midagi niisugust, mis annab sulle pidevalt positiivset energiat ja seetõttu saad kõigega kergemini hakkama.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Tunnetad instinktiivselt, et parim kaitse on igatahes rünnak ja selleks, et midagi saavutada, pead end üsnagi jõuliselt väljendama.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Sinu meili- või tavalisse postkasti võib potsatada üllatavaid sõnumeid, mille saatjat sa vähemalt kohe välja selgitada ei suuda. Murrad pead, millega nüüd tegu olla võiks?

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Sinu ümber on küllaltki palju konflikte, lihtsalt üsna pingelisest olukorrast põhjustud plahvatusi. Proovi inimestes tekitada hoolivust kaaslaste suhtes.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Oled tundlik, sind mõjutab nii teiste inimeste käitumine kui ka ilmamuutused. Ebameeldivad uudised tekitavad ebakindlust ning avalik tähelepanu ajab lausa endast välja.

Neitsi
23. august – 22. september

Oled tundlik, teiste inimeste käitumine ja nende lausutud sõnad võivad sügavalt hinge minna ja üksjagu haigetki teha. Oma nõrkuse varjamiseks võid üsnagi ülbelt käituda.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Need, kes sinult midagi saada loodavad, ei suuda ega tahagi sind päriselt toetada. Niisiis hoidu pigem nende ligi, kellele sul suurt midagi anda polegi.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

On võimalik kohata inimest, kelle vaatepunkt avab tuleviku saladused ning annab edasiseks tegutsemiseks võtmed kätte. Ära alahinda võõraid, õpi neid parem tundma.

Ambur
22. november – 21. detsember

Lähedane inimene pirtsutab ja solvub kuidagi eriti lapsikult, olgugi, et ta on täiskasvanud ja võimalik, et sinust isegi vanem. Aita teda, et ta ei näeks maailma mustades värvides.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Igal hommikul algab kõik uuesti. Proovi lahti lasta minevikus tekkinud halbadest tunnetest, pettumusest ja vihast. Siis saad uuenenult, puhtama ja tugevamana edasi minna.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Sinu kahtluste ja kõhkluste lähtepunktiks võib olla asjaolu, et usaldad üht lähedalseisvat isikut rohkem kui iseennast. Ometi on sul kogemusi ja teadmisi, et enesele kindel olla.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Tooni annavad romantilised meeleolud. Ka suhtlus, mis algab ülimalt asjalikult, võib kujuneda isiklikuks, isegi intiimseks. Pole mingit mõtet kartma lüüa ja ära põgeneda.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Neitsi! Algaval eluaastal lööb välja su tundlikum pool. On hetki, mil sa ei saa aru oma tegelikest vajadustest, eesmärgid on ähmased ja võid sattuda eksiteele. Vanemad võivad sind mõjutada oma kogemusest lähtuvalt, ent see, mis on olnud hea neile, ei pruugi sobida sulle. Sõpradelt saad head nõu ning asjalikku infot.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee