Müstika

PÄEVAHOROSKOOP: esmaspäev, 9. september 

Astroloog Maria Angel, 8. september 2019, 22:22
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Tunned ühest inimesest väga suurt puudust, aga ei suuda välja mõelda, kuidas talle läheneda. Või on põhjus selles, et sa lihtsalt kardad? Hoia pea püsti, ära ennast alahinda.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Kui näed, kuidas sulle olulised inimesed riidu kisuvad, ära kohe nina asjasse toppima hakka. Nemadki on täiskasvanud ning vastutavad oma tegude ja sõnade eest ise.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Võiksid energiat pühendada sellele, et parandada kodust olukorda. See tähendab nii kodu koristamist ja remontimist kui ka suhete parandamist inimestega, kellega sa koos elad.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Sinuga tahab aktiivselt kontaktis olla päris mitu vastassoolist, kuid sul on raske aru saada, kellega ja kuidas edasi minna tasub. On oht end mõjutada lasta ja valesti valida.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Vastutusrikas päev, mil vastu võetud otsustest sõltub see, milliseks kujuneb tööelu tulevikus. Seisa enda eest, aga tee seda viisakal ja rahulikul moel.

Neitsi
23. august – 22. september

Sinu ümber on toredaid inimesi, kes sinust hoolivad. Siiski – keegi, keda sa vajad, on kuskil mujal. Avastad, et tunned temast suuremat puudust, kui varem arvasid.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Ära hakka taaskord tõsise näoga rääkima juttu, mille kohta sind ümbritsevad inimesed teavad, et see ei ole päris tõsi. Neid sa enam ei peta, petad hoopis iseennast.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Pead hakkama saama millegi niisugusega, mille tegemist oled varem ainult kõrvalt näinud. See on sinu jaoks keeruline, kuid tuled edukalt toime.

Ambur
22. november – 21. detsember

Sulle tundub, et terendamas on soodsaid võimalusi sissetuleku suurendamiseks. Kui kaaslased üritavad tähelepanu võimalikele riskidele juhtida, ei tee sa kuulmagi.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Sul on raske leida õiget viisi, kuidas armastatud inimesele läheneda, niisiis jäta ta mõneks ajaks lihtsalt rahule. Anna talle hingamisruumi, pühendu enda asjadele.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Tahaksid rohkem iseendale keskenduda, aga selleks sulle nüüd küll võimalust ei anta. Oled sunnitud tegelema teiste poolt korraldatud jamade klaarimisega.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Oled võtnud kaaslasi nii, nagu nad on ja väärtustanud nende positiivseid külgi. Täna võib keegi neist teha aga midagi niisugust, mis sul harja viha pärast punaseks ajab.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Neitsi! Maailma mitmekülgsus võlub sind. Oled algaval eluaastal pidevas tegevuses, sõidad palju ringi ning suhtled elavalt erinevate inimestega. Kokkupuuted välismaalastega võivad kasu tuua ja äritegevuseks vajalikku teavet anda. Uute suhete loomine ei lähe väga libedalt, pigem pane rõhku heale läbisaamisele ustavate kaaslastega.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee