Üritused

GALERII | KEERISTORM TARTU KELDRIBAARIS: Oksmaa fännid ei mahtunud tuppa ära, pensionärist baaridaamil oli elu raskeimaid töö-öösid (15)

Geidi Raud, 7. september 2019, 13:59
Foto: Anneli Raud
„Esimene suur pidu siin oli matus – broneeritud oli 76 kohta! Aga see oli 22 aastat tagasi. Nii palju rahvast kui täna pole siin vist kunagi olnud,“ räägib baariomanik Roland Noorhani peosaalis taarat kasti korjates. Peo- ja peielaudu ning vahel ka piilbiringe võõrustav Sodiaak on täistuuridel, sest kui jumalik ilmutus esineb neil 90ndatel kokku löödud lavalaudadel tiivuline ingel Arnold Oksmaa. 

Augustis 40. sünnipäeva tähistanud Arnold Oksmaa pihtis nädalad tagasi Õhtulehele, et ta eelistab elada Soomes, mitte Eestis, sest siin on kurjad inimesed – teda olevat siin löödud ja isegi tema peale sülitatud. „On kohutavalt hull olla homoseksuaal Eestis. Aga südamest loodan, et võib-olla ka need ajad muutuvad ja eestlastestki saavad kord tolerantsed maailmakodanikud.“ Tundub, et Arnoldi toonane südamesoov läks täide – Tartu keldribaari Sodiaak on kogunenud ööl vastu laupäeva nii palju fänne, et piletite müük uksel lõpetatakse juba enne keskööd.

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

8. september 2019, 18:50
ÕL VIDEO | Sodiaagi simmanile eelnenud tunnid: DJ Heiki kantseldab Oksmaad ja Kohvi, et laul purki saada

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee