Müstika

TIMMERI TAROSKOOP 9.–15. SEPTEMBER | Kaalud ärrituvad kergesti, Neitsi ei suuda milleski otsusele jõuda (6)

Kirsti Timmer, 6. september 2019, 07:00
Kirsti TimmerFoto: Laura Strandberg/Nipiraamat
Telenägu ja raadiohääl Kirsti Timmer on andekas mitmel rindel. Taas raadiosse naasnud naine avaldab oma kodulehel erinevaid soovitusi ja nõuandeid, ning paneb ka kaarte. Nüüd jagab Kirsti Õhtulehe vahendusel oma nädala taroskoopi. Vaata, mida eesootav nädal sinu tähemärgile toob!

LÕVI möllab oma suhetega. Temale tundub, et tema panustab suhtesse rohkem kui teine, ta tahab kõike lihtsamalt võtta, aga ei oska. Ikka pingutab ja panustab. Miskipärast tundub Lõvile, et tema suhetel vastaspoolega on justkui sein ees, Lõvi soovib usaldada, aga ei usalda, ta tahab pidevalt oma väljavalitut muuta, aga see ei muutu jne… Nädala lõpus tundub, et asjad lähevad lihtsamaks ja leiate ühise keele, aga ei midagi, see on vaid hetk. Siis tuleb tüli.

Samal teemal

NEITSI mõtleb uuele kodule või remondile. Millegipärast on tal selles osas hirm ja tunne, et asjad ei suju. Keegi justkui loobib kaikaid kodaratesse. Armuelus on Neitsi ka ebalev, enda sees justkui väga kirglik, aga tohutult analüüsiv. Ta ei suuda milleski otsusele jõuda, muudab pidevalt oma arvamust. Nädala lõpus võtab Neitsi end kokku ja vähemalt mõtleb natukene päriselt enda heaolu peale ning teeb selle ka teoks. Nädalavahetus toob mulle ka hulgaliselt Neitside kirju, nad on endaga päris hädas.

KAALUD peavad sel nädalal langetama otsuseid, aga Kaalud ei ole kõige paremad otsustajad, seega on nendel ees väga keeruline nädal. Te lausa väldite seda olukorda, ainus soov, et saaks rutem tehtud. Kaalud ärrituvad kergesti ja on tujutud. Veedate meelsamini aega heas seltskonnas ja loete midagi, mis teid arendab. Peaasi, et ei peaks otsustama. Nädala lõpus tundub teile, et teie otsus sai selline, et hundid söönud, lambad terved, aga keda te petate? Küsige siis parem nõu, ärge vaevelge.

Täispikka taroskoopi loe Kirsti Timmeri kodulehelt. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee