Inimesed

Mait Malmsten: nii ohtlikku õnnetust pole minuga filmivõtetel varem juhtunud (1)

Keit Paju, 5. september 2019, 12:15
Malmsteni sõnul ei ole temaga kunagi filmivõtetel midagi niivõrd ekstreemset juhtunud. "Ei, niisugust asja ma ei mäleta, et oleks midagi sellist juhtunud, mis nii täpselt filmi teemasse oleks olnud ja nii ohtlik."Foto: Robin Roots
Kolmapäeval esilinastus Eestis Andres Puustusmaa film "Kohtunik", mille peaosades mängivad Mait Malmsten ja Märt Avandi. Filmivõtetel juhtus palju müstilist ja uskumatut, kuid ka ohtlikku – auto, millega Malmsten võtetelt minema sõitis, oleks peaaegu plahvatanud!

Andres Puustusmaa rääkis Õhtulehele antud intervjuus, et "Kohtuniku" võtetel toimusid müstilised sündmused: "Selle filmi tegemisel toimus midagi väga salapärast. Need asjad, mis juhtusid filmis, toimusid meiega reaalselt. See oli kummaline. Väga palju lükkas keegi meile ette võttekohti ja inimesi. Kõik jooksis stsenaariumi järgi, kõik, mis oli eelnevalt kirja pandud, sai tõeks," rääkis Puustusmaa, tuues näite sellest, kuidas nad võteteks kogemata leidsid täiesti perfektse motelli keset Soome tühermaad.

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

4. september 2019, 21:47
GALERII | Andres Puustusmaa esitles uut filmi „Kohtunik“
4. september 2019, 14:45
Andres Puustusmaa: „Kohtuniku“ filmi võtetel toimus midagi väga salapärast

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee