Inimesed

Mait Malmsten: nii ohtlikku õnnetust pole minuga filmivõtetel varem juhtunud (1)

Keit Paju, 5. september 2019 12:15
Malmsteni sõnul ei ole temaga kunagi filmivõtetel midagi niivõrd ekstreemset juhtunud. "Ei, niisugust asja ma ei mäleta, et oleks midagi sellist juhtunud, mis nii täpselt filmi teemasse oleks olnud ja nii ohtlik."Foto: Robin Roots

Kolmapäeval esilinastus Eestis Andres Puustusmaa film "Kohtunik", mille peaosades mängivad Mait Malmsten ja Märt Avandi. Filmivõtetel juhtus palju müstilist ja uskumatut, kuid ka ohtlikku – auto, millega Malmsten võtetelt minema sõitis, oleks peaaegu plahvatanud!

Andres Puustusmaa rääkis Õhtulehele antud intervjuus, et "Kohtuniku" võtetel toimusid müstilised sündmused: "Selle filmi tegemisel toimus midagi väga salapärast. Need asjad, mis juhtusid filmis, toimusid meiega reaalselt. See oli kummaline. Väga palju lükkas keegi meile ette võttekohti ja inimesi. Kõik jooksis stsenaariumi järgi, kõik, mis oli eelnevalt kirja pandud, sai tõeks," rääkis Puustusmaa, tuues näite sellest, kuidas nad võteteks kogemata leidsid täiesti perfektse motelli keset Soome tühermaad.

Samamoodi kirjutas Puustusmaa filmi stsenaariumisse episoodi, kus Malmsteni karakter sõidab Soome maanteel kohaliku soomlase autoga, kuid sõit jääb katki, sest kapott plahvatab ning salong täitub tossuga. Täpselt samasugune, kuid hulga ohtlikum situatsioon juhtus Malmsteniga ka päriselus, kui ta oli teel võttekohast Helsingi sadama poole.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

07.10.2019
Andres Puustusmaa mängufilm „Kohtunik“ valiti Rooma rahvusvahelise filmifestivali põhiprogrammi
04.09.2019
GALERII | Andres Puustusmaa esitles uut filmi „Kohtunik“
04.09.2019
Andres Puustusmaa: „Kohtuniku“ filmi võtetel toimus midagi väga salapärast

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee