Müstika

„Eesti selgeltnägijate tuleproovis“ osalev Oksana: surnud räägivad mulle unenägudes, mis saama hakkab 

Katharina Toomemets, 5. september 2019, 09:00
UNENÄOD TÄITUVAD: Oksana saab oma informatsiooni toimuva kohta unenägudest – surnud räägivad talle, mis juhtuda võib. Oma võimed avastas Oksana kuus aastat tagasi. Foto: Kalev Lilleorg / TV3

„Nägin enne saatesse minekut unes suurt õnnetust. Läksingi saatesse enam-vähem viimasel päeval, kuna nägin unes maanduvat põlevat lennukit. Ja järgmisel päeval – kahjuks ma linna ei mäleta, minu meelest oli tegu Venemaa linnaga – see juhtuski. Hukkus umbes 30 inimest. See andis mulle tõuke saatesse minekuks,“ räägib nõid-selgeltnägija Oksana, kes osaleb tänavu „Eesti selgeltnägijate tuleproovis“.

34aastane Oksana saab oma vastused kätte unenägudest. Ta peab end pigem tajujaks kui selgeltnägijaks. Saatesarja avavõttel rääkisid teised osalejad omavahel, et Oksanale on loodus andnud rohkem kui kahele varasemale „Eesti selgeltnägijate tuleproovi“ võitjale nõid Nastjale ja nõid Alisale kokku.

Oksana räägib Õhtulehele, et märkas esimest korda oma võimeid umbes kuus aastat tagasi, 28aastaselt. „See ilmnes unenägude kaudu. Minu unenäod läksid täide. Nägin unes surnuid, kes rääkisid mulle, mis juhtuda võib.“ Just surnutega Oksana suhtlebki ja nemad paljastavad talle asju, mis toimuda võivad. Surnud ei näe Oksana sõnul mitte ainult minevikku, vaid ka tulevikku.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

3. september 2019, 21:44
Eestisse tuleb Venemaa „Selgeltnägijate tuleproovi“ üks kõmulisemaid võitjaid

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee