Film

Andres Puustusmaa: „Kohtuniku“ filmi võtetel toimus midagi väga salapärast 

Keit Paju, 4. september 2019 14:45
"Kes on meie üle kohtumõistja? Eks ikka teised, eks me ikka omavahel oleme need kohtumõistjad," räägib Puustusmaa, miks on tema uue filmi fookus just kohtunikul.Foto: Martin Ahven

“Minu töö, kirg ja elu on kino. Ma elatungi sellest, ma naudin seda. Armastusega käib oma vaev kaasas, aga see on kirg, soov, elulaad. Ilmselt ma olen ikka õnnelik inimene küll. Ma teen seda, mis ma tahan,” sõnab filmimees Andres Puustusmaa.

On augusti lõpp. Režissöör Andres Puustusmaa tuiskab ringi Tallinnas, kuhu ta on tulnud paariks nädalaks oma kodulinnast Moskvast. Teha on palju – 4. septembril esilinastub Eestis tema uus film “Kohtunik”. Erinevad väljaanded tahavad intervjuusid, vanad sõbrad kohtuda. 

Puustusmaa uus film “Kohtunik” on mustvalge tragikomöödia, mis räägib kohtunikust (keda kehastab Mait Malmsten), kes on kohtusaalis karm seaduse ja reeglite järgija, kuid kelle enda elus puudub igasugune kord. Ühe kohtuistungi otsus pöörab ta elu aga pea peale. Vanglakaristuse saanud naise vend (keda mängib Märt Avandi) nõuab, et kohtunik oma otsust muudaks, ning meeste vahel tekib konflikt, mille tõttu saab kohtumõistjast ühtäkki ise kurjategija.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

04.09.2019
GALERII | Andres Puustusmaa esitles uut filmi „Kohtunik“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee