Britney ja tema endine tantsupoiss Kevin 2004. aastal. Foto: Reuters/Scanpix
Toimetas Triin Tael 4. september 2019 09:45
Britney Spearsi eksabikaasa Kevin Federline väidab, et lauljatari isa Jamie Spears tungis kallale nende 13aastasele pojale Seanile. Kevin on endise äia peale politseisse kaevanud. Lisaks ilmneb, et Britney on poegadest enam-vähem ilma - talle kuulub vaid 30% hooldusõigusest.

Eile ilmnes, et Britney on jõudnud eksabikaasaga poegade hooldusõiguse suhtes uuele kokkuleppele, mille alusel viibivad Sean Preston (13) ja Jayden James (12) 70% ajast oma isa Kevini pool. Varem jagunes eksabikaasade hooldusõigus võrdselt pooleks. Ajakirja People andmeil on nüüdne hooldusõigus lausa 90-10 Britney kahjuks.

Spearsil on seljataga raske aasta - kevadel läks ta närve ravima, põhjuseks väidetavalt isa Jamie (67) raske haigus.

Kuid juba paar tundi pärast uudist Britney hooldusõiguse vähenemisest paljastas USA väljaanne The Blast, et Federline oli 25. augustil politseijaoskonda läinud ning süüdistanud Britney isa Jamie Spearsi Sean Prestoni peksmises. Kevini väitel oli intsident leidnud aset päev varem, kui pojad olid Britney hoole all ning too külastas koos nendega oma isa. Jamie on 2008. aastast saadik, mil lauljatar elas üle psüühilise murdumise, oma tütre rahaasjade ametlik käsutaja. Isa ja tütre suhted on alati olnud lähedased. 

Kevini väitel oli eksäi löönud maha toaukse, et Seani juurde pääseda, ning tunginud poisile kallale. Pole teada, kas vahejuhtum mõjutas kohtu otsust määrata Sean ja Jayden valdavalt isa hoole alla.

Spearsi on viimasel ajal nähtud nii puhkusereisidel kui ka ema Jamie Lynni ja uue kallima Sam Asghariga šoppamas. Kuid TMZ.comi andmeil on lauljatar ikkagi oma vaimse tervisega kimpus. Veebikülje andmeil on põhjus selles, et senised psühhiaatrilised ravimid lakkasid mõjumast.