Venemaa “Selgeltnägijate tuleproovi” 16. hooaja võitja Viktoria RaidosFoto:
Anu Saagim 3. september 2019 21:44
Septembris külastab Eestit Venemaa “Selgeltnägijate tuleproovi” 16. hooaja üks kõmulisem võitja, esivanemate kultuse preester, raamatute “Культ Предков” ja “Поворотный год”autor, “Seitsmenda tunde” projekti asutaja ja juuksekosmeetikasarja “Useful beauty” looja Viktoria Raidos.

“Me kõik elame reaalsuse ja fantaasia vahel, paljud lihtsalt vajavad seda füüsiliselt, et unustada mineviku kibedus. Tänapäeva “üksildusevõrgustik” tekitab kohutavat ebakindlust ja seisab silmitsi reaalsuse julmusega. Reaalsusega, kus fantaasiad ja illusioonid armastuse kohta muutuvad kiiresti ängistuseks, pahameeleks ja vihaks.

Sõbrad, kas te annate endale uue võimaluse? Kas on olemas koht armastuse maagiale? Lõppude lõpuks oleme plastilised ja haavad paranevad. On aeg avada oma meel ja süda, et leida lootuse- ja harmooniatee. Esoteerika ja psühholoogia koosmõjus loome õige ja tugeva vundamendi igaühe jaoks,” sõnab Raidos.

13. septembril, kell 18.00 esitleb Raidos raamatut “Esivanemate pärand” T1 Mall of Tallinn, Raamatukodu poes . “Esivanemate pärand” on Viktoria Raidose kauaoodatud raamat, mis räägib sellest, kuidas kaugete esivanemate teod mõjutavad ka meie saatust. Ühtlasi vastab ta kõige tähtsamale küsimusele: kas on võimalik muuta seda, mis on sõna otseses mõttes “saatusest määratud”.
Anu Pahka kutsel viib Viktoria Raidos Tallinnas 13.-15. septembrini läbi kaks seminari.