Inimesed

Arnold Schwarzenegger leinab parimat sõpra (4)

Toimetas Triin Tael, 3. september 2019 09:24
Foto: @schwarzenegger/Instagram
Arnold Schwarzenegger mälestab Instagramis oma parimat sõpra, Itaalia kulturisti Franco Columbut, kes suri 78 aasta vanuses.

Sky Newsi teatel olid Arnold ja Franco konkurendid, kes mõlemad pälvisid Mr Olympia tiitli, kuid nende sõprus kestis üle poole sajandi.

Samal teemal

72aastane Schwarzenegger avaldas sotsiaalmeedias liigutava järelehüüde ja mitu ühisfotot eri ajajärkudest. "Olen täna südamest rusutud. Kuid olen ka väga-väga tänulik 54 aastat kestnud sõpruse ja ühise rõõmu eest." Arnold jääb igavesti mäletama sõbra antud nõuandeid ja tulukest tema silmis. "Sa olid mu parim sõber."

USA meedia andmeil sai Columbu neljapäeval Sardiinias meres ujudes infarkti ja uppus. Temast jäävad maha abikaasa Deborah ja tütar Maria. Abielupaar elas Los Angeleses. 

Columbu pälvis karjääri jooksul tiitlid Mr Olympia, Mr Universe, Mr World, Mr International, Mr Europe and Mr Italy. Kümme aastat tagasi sai ta ka elutööauhinna Arnold Classic Lifetime Achievement Award. Ühtlasi astus Columbu üles Schwarzeneggeri filmides "Terminaator" ja "Barbar Conan".

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee