Inimesed

VIDEO | Kim Kardashian tõmbas vabastatud vangile selga oma korrigeeriva pesu (1)

Toimetas Triin Tael, 31. august 2019 11:00
Kimi pesukollektsioon kandis algselt nime KIMONO, kuid puhkenud lärmi peale pani ta kollektsioonile nimeks SKIMS. Foto: Reuters/Scanpix
Kim Kardashian võitles mullu selle eest, et 21 aastat vägivallatu narkokuriteo eest vangis istunud vanavanaema Alice Marie Johnson vabadusse pääseks. Nüüd on 64aastane proua Kardashiani korrigeeriva pesukollektsiooni modell.

Johnsonile oli mõistetud eluaegne karistus ilma vabanemislootuseta. Kardashian (38) käis mullu president Donald Trumpi palumas, et vanaproua priiks pääseks. Sestsaadik on ta Johnsoniga sidet hoidnud: kutsunud teda koos perega enda poole lõunale ning kirjutanud tema memuaaridele "After Life: My Journey from Incarceration to Freedom" eessõna.

Nüüd värbas seltskonnastaar Alice Marie oma uue pesukollektsiooni SKIMS Solutionwear modelliks. Johnson demonstreerib figuuri trimmivat musta trikood. 

People'i teatel võib lähinädalail oodata veel videoid 26 naisega, kes räägivad, miks nad oma keha armastavad ning kuidas SKIMS võimaldab neil end enesekindlalt tunda.

Algselt kandis Kimi kollektsioon nime KIMONO, kuid see vihastas jaapanlasi, kelle sõnul pole seltskonnastaari trimmpesul nende püha rõivaesemega mingit seost. Nime valis Kim ilmselgelt vaid seetõttu, et see haakus tema eesnimega. Skandaali järel pani Kardashian kollektsioonile nimeks SKIMS. 

Samal teemal

14.09.2020
ARUST ÄRA?! Kardashian saab nahutada rasedatele mõeldud trimmiva pesu eest
23.11.2019
Kim Kardashian tahab ka meestele trimmivat aluspesu teha
17.11.2019
VIDEO | Kim Kardashian õpetab, kuidas büsti kleeplindi abil upitada
11.10.2019
Kim Kardashian lasi ennast ja lapsi Armeenias ristida

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee