Inimesed

FOTOD | Värsked vanemad Tanel Padar ja Lauren Villmann said beebiga haiglast koju (89)

Toimetas Katharina Toomemets, 29. august 2019 12:59
Tanel ja Lauren beebiga haiglast koju suundumasFoto: Martin Ahven
Esmaspäeval tervitasid rokkar Tanel Padar ja tema kihlatu Lauren Villmann oma perre tütart, kes nägi ilmavalgust Ida-Tallinna Keskhaiglas. Neljapäeva lõunal sai kolmeliikmeliseks kasvanud perekond haiglast koju. Värsked vanemad särasid õnnest.
Tanel ja Lauren beebiga haiglast koju suundumasFoto: Martin Ahven

Samal teemal

Uudise, et tema ja ta modellist kihlatu Lauren (23) saavad lapse, paljastas Tanel tänavu märtsis. Ta tunnistas saates „Hommik Anuga“, et saab oma esimese lapse 38aastaselt, sest varem polnud selleks õige aeg. „Ma usun, et lapsed tulevad oma vanemate juurde siis, kui on õige aeg, kui neid on oodatud ja tahetud,“ mõtiskles ta.

Õhtulehele antud intervjuus tõdes Tanel, et astub lapsevanemaks saamisega võõrale pinnale. „Ma ei ole selles olukorras kunagi varem olnud ja saan tugineda ainult teiste kogemusele ning loetud raamatutele. Ma tahaksin kindlasti näha oma lapse sirgumist-kasvamist iga päev. Mitte nii, et saaksin temaga tuttavaks alles pärast gümnaasiumi lõpetamist, kui tuleb arutelu, kas minna ülikooli või tööle. Tahaksin olla lapsele selline isa, keda minul ei olnud.“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee