Müstika

Marilyn Kerro: mida rohkemate inimestega kokku puutume, seda enam vajame kaitset (1)

Toimetas Katharina Toomemets, 29. august 2019 12:01
Marilyn KerroFoto: Robin Roots
Eesti tuntuim nõid Marilyn Kerro kirjutab oma sotsiaalmeedialehel, et kõik inimesed - olenemata soost, vanusest või elukohast - vajavad kaitset. Mida rohkem erinevate inimestega kokku puututakse, seda rohkem kaitset on vaja, et mitte lasta mõjutada oma eluteed ja valikuid. 

"Paljud inimesed lähevad teadjate juurde "puhastuma", andes võõrale oma usalduse, eluenergia ning võime muuta eluteed. Mina selliseid viise heaks ei kiida, kuna tervendada, kaitsta saame end ainult ise. Kas keegi teab, tunneb Teid paremini kui Sina ise? Võõras keda kohtad esimest korda ei suudaks seda kunagi teha kuna inimese energia,loomuse kui ka füüsilise keha lugemine, tundma õppimine võtab aega," kirjutab ta. 

Kerro manitseb inimesi olema ettevaatlik kohtades, kus käiakse ja inimeste suhtes, keda usaldatakse. Eriti, kui tegu on lastega. Naine annab ka mõned õpetussõnad, kuidas igaüks end selles osas aidata saab: 

1) Voodialune olgu alati tühi, side emakese maaga peab olema puhas, et energia liiguks ka siis kui magame. Mida rohkem asju magamistoas hoiustate, seda rahutum on uni.

2) Igas majapidamises peaks olema pereõnne ning kaitseks pihlakaoks. Majaomanikud võiksid istudada selle väge täis puu sissesõidu juurde.

3) Hoide enda ja külaliste joogikruusid eraldi. Ka sinna talletub energia.

4) Koju tulles-minnes alati tervita teda. See loob sideme koduhoidjaga mis kaitseb Sind ka siis kui oled eemal.

5) Hommikul on tähtis ärgata rahulikult, ehmumiseta. See loob eduka päeva ja valmistab keha paremini ette.

6) Kui magad öösel rahutult, ärkad tihti, aseta klaas vett voodi alla. Hommikul kalla vesi toalilledele. Seda soovitan teha täiskuu öö esimesest päevast, seitse päeva järjest.

7) Kui oled tööl, kohtumistel ära hoia tassi, kohvikruusi lahtiselt - kata see. Ka veel on võime salvestada energiaid.

8) Välisukse juurde on hea paigutada kivi labradoriit - ta loob kaitse ning ei lase negatiivsusel ligi tikkuda. Kui külalised tunnevad peale kivi paigutust Teie kodus halvasti/närviliselt on see märk Teile. Mitte kõik pole heade kavatustega.

Samal teemal

17.07.2019
SUUR ÜLEVAADE: kust ja kuidas on Eesti tuntumad selgeltnägijad oma võimed saanud
14.06.2019
Õnne! Eesti kuulsaim nõid Marilyn Kerro saab teise lapse
21.05.2019
TV3 VIDEO | Marilyn Kerro jagab nõiatarkusi: kui soovid midagi saada, hüppa jaanipäeval üle lõkke
08.02.2019
Marilyn Kerro nipid, kuidas olla rohkem naine!