Must HuntFoto: Kristjan Lepp
Toimetas Terttu Jazepov 29. august 2019 11:25
Poprokki viljelev bänd Must Hunt avaldab 30. augustil uue plaadi “Oota mind ära”. Lisaks nimiloole kõlavad albumil kõik ansambli uue koosseisu singlid nagu “Suudluskindlad huuled” ja “Tuletooja” ning ka täiesti uued palad.

Laulja Freddy Tomingas kirjeldab, et suure töö ja pühendumise tulemusena on valminud helikandja, mille üle kogu bänd võib sirge seljaga uhkust tunda. “Me ei valinud ainult üht valemit, vaid lubasime omale stiililiselt kõvasti piire kombata, et oleks huvitavam nii endal kui ka kuulajal.”

Marko Atso lisab, et albumi loomise protsess algas juba veebruarikuus ja vältas augustini, tänu millele oli võimalik pühenduda igale loole eraldi. “Meil oli aega korralikult keskenduda nii muusikalisele kui ka kõlalisele poolele. Täname bändiga veel Keijo Koppelit, kes need sajad tunnid meiega vastu pidas ja Vahur Valgmaad, kes tegi plaadile sellise lõppviimistluse, mis on heliliselt suur samm edasi võrreldes varasemate albumitega, kus kunagi trumme olen mänginud.”

Uus album “Oota mind ära” on alates 30. augustist saadaval kõigis Eesti hästi varustatud plaadipoodides ning populaarsetel striimingu- ja muusikaplatvormidel. Musta Hundi kodulehelt saab plaati tellida juba neljapäevast. Albumit levitab Pedrobeat.

Plaadi esitluskontsert toimub Muinastulede ööl laupäeval, 31. augustil Vergi sadamas.