Märt AvandiFoto: Teet Malsroos
Eesti Naine 27. august 2019 18:53
"Olen läbi elanud hetki, kui oleksin rõõmsalt, hetkegi kõhklemata andnud oma elu, et aidata oma last," vastab näitleja Märt Avandi Eesti Naisele antud intervjuus küsimusele, mida ta on armastuse nimel teinud. 

"Ja olen lapse kaotuse kaudu õppinud, et inimene koosneb armastuse tükkidest – kui üks neist sult ära võetakse, jääb sinusse alatiseks auk."

Samas intervjuus meenutab Märt ka kohtumist oma abikaasa Liis-Katriniga. "Lõpetasin etenduse toonases Vene draamateatris. Kõik olid juba läinud, kui nägin Liisut – ta tuli rahulikul sammul publiku poolelt läbi saali. Peatus mu ees, vaatas mulle silma ja ütles kõlaval häälel: “Mul on nüüd uus lemmiknäitleja.”"

Refereeritud artikli täistekst Eesti Naises. 

Samal teemal

Kommentaarid  (17)

Loominguline kanal läheb lukku 28. august 2019 19:46
Huumorisoon vöib ju eriline olla, aga pärast lapse kaotust läheb see justkui lukku
???? 28. august 2019 18:54
kui Te kommenteerijad seda ise pole üle elanud, siis pole teil ka mingit kogemust selles vallas! Jääb jah auk, mida polegi võimalik kinni lappida ja see saadab sind kogu elu vältel, kuniks mälu! Breznevi surma ja hauda kukkumise üle naersime pihku, aga võtsime ka napsu lahkunu mälestuseks ja parema tuleviku eest nii, et kainerisse kukkusin.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS