Ariana Grande Foto: AFP/Scanpix
Toimetas Triin Tael 26. august 2019 16:10
Ariana Grande, kelle 2017. aasta Manchesteri kontserdil tapeti terrorirünnakus 22 inimest, naasis Briti linna hingevärinal.

USA lauljatar astus pühapäeval üles Manchester Pride'il. Ürituse toimumiskoha, Mayfieldi depoo ümber patrullis BBC Newsi teatel relvastatud politsei. Kaks aastat tagasi oli Ariana kontserdil sealsamas Manchesteris tapetud 22 inimest. Kaks nädalat pärast veresauna esines Grande Manchesteris heategevuskontserdil.

Nüüd naasis ta Pride'i raames Briti linna ning kinnitas publikule, et Manchesteril on tema südames eriline koht. "Mul on nii hea meel siin olla, nii et aitäh, et mind kutsusite. Vabandust, olen nii närvis. Tahtsin veel palju rohkem öelda, aga tunded saavad minust võitu. Niisiis aitäh teile!"

35 minutit kestnud esinemise jooksul kandis superstaar ette üheksa laulu. Avalauluks oli Ariana valinud "No Tears Left To Cry", mille ta oli avaldanud pärast terrorirünnakut. 20aastane Manchesteri noormees Mason Thomas, kes oli ka kahe aasta tagusel traagilisel kontserdil, ütles BBC Newsile, et Pride'i šõul ühtviisi palju pisaraid ja rõõmu. Masoni sõnul oli Ariana esimese laulu algul nutnud. "Aga ta on nii tugev. Ta oli seal meie pärast. Ta oli seal LGBT-kogukonna pärast. Ta oli seal Manchesteri pärast. Saalis polnud vist ühtki inimest, kellel poleks pisarad silmas olnud."