Inimesed

VIDEO | Vähi seljatanud poiss rokib Ameerika talendisaates viiuliga (2)

Toimetas Triin Tael, 26. august 2019 15:00
Tyler Butler-Figueroa Foto: VIDA PRESS
Ameerika talendisaates lööb laineid 11aastane Tyler Butler-Figueroa, kes võitis Simon Cowelli südame oma viiulimängu ja artistlikkusega ja on nüüdseks pääsenud poolfinaali. TMZ.comi teatel võib väiksena leukeemiat põdenud poissi oodata suur tulevik - ja kõva teenistus.

Tyler oli neljane, kui tal diagnoositi leukeemia. Poiss on rääkinud, et koolis kiusati teda raviga muutunud välimuse tõttu. "Minu kohta levitati kuulujutte, et mu vähk on nakkav, ja kõik tahtsid minust eemale hoida," pihtis Tyler saates. 

Nüüd on haigus juba neli aastat kadunud olnud ning Tylerist on saanud Ameerika talendisaate 14. hooaja favoriite. Kardetud Simon Cowell vajutas poisi etteastest vaimustunult kuldset nuppu ning saatis ta edasi järgmisse vooru. TMZ.comi andmeil seisab Tyleri poolfinaalilepingus, et saadet võites saab Tyler esimese albumi pealt 100 000 dollarit avanssi ning võib läbimüügi pealt teenida veel teise 100 000. 

Samal teemal

05.05.2017
"Sa näed välja nagu elukas, kes džunglis elab!": vaata talendisaadete julmima kohtuniku Simon Cowelli parimaid väljaütlemisi!
31.04.2017
ŠOKEERIV VIDEO | Briti talendisaate kohtunik näitas tele-eetris tagumikku
07.09.2016
Vello Vaher elust pärast talendisaadet: siiani maksan võlgasid
11.08.2016
Vello Vaher "Ameerika talendist": seal on nii traagikat, nalja kui ka inspiratsiooni kõigile

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee